2GB w SE K750i?

Na stronie producenta czytałem że do SE K750i można włożyć max. 1GB. A czy można włożyć 2GB? Czy będą tego jakieś następstwa? Chciałbym go używać jako MP4 a giga to trochę za mało na filmy…

Witam!

IMHO raczej nic wielkiego się nie stanie najwyżej nie będzie widział w ogóle karty, albo tylko 1gb. Poczytaj jeszcze instrukcje może tam coś pisze.

PS:Mam cyfrówkę z HP i pisało w instrukcji że testy na kartach SD 1gb nie były robione aczkolwiek powinno działać i działa :wink:

Pozdro Alien6

można włożyć nawet 4GB, zależy od softu.

wojtas1993 włożyć, włożysz tą karte. Powinna działać, ale nie gwarantuję, że telefon nie będzie się zawieszał. :confused:

No różnie bywa, czasem sie wieszał na 2 GB

Ale czy to jakieś poważne zawieszania czy tylko na moment? I czy mocno mi zwolni telefon?

wojtas1993 nie wiem jak u Ciebie, ale jak gadałem ze znajomymi to dość zwolniło i zawiesza się np. przy mp3 i zdjęciach.

A słyszałem że można coś w sofcie zmienić i wtedy nie ma ograniczeń…

Zle słyszałeś. Soft nie ma tutaj nic do rzeczy. Hardware jest za słaby, żeby telefon mógł obsługiwać duże pojemności kart pamięci. Myślę, że 1GB to optymalna ilość pamięci jaką obsługuje ten telefon, a 2GB to może być już wszystko na co stać tą konstrukcję.

O ile karta nie jest zapełniona na full to może nie mulić mocno ale przy obciążonej pamięci telefonu i karty może być problem, soft Producenta nie zmienia parametrów pamięci telefonu, z reguły tylko kolejne wersje softu usuwają wady pierwotnego oprogramowania

Dzięki chyba jednak kupię sobie giga zawsze to lepiej niż nic a i po konwersji odpowiedniej parę filmów wejdzie…

Mam 2GB SanDiska i chodzi bez zarzutów. Słyszałem, że 4GB chodzi też całkiem nieźle, tylko przy 3/4 zajętej pamięci telefon się wiesza/muli.

Wyjdź… Nic nie wnosisz do tematu, a takie spostrzeżenie jest nic nie warte.

No 4GB to sporo… :o