3 długie sygnały BIOS - g41m-p33 combo - czarny ekran

Zasilacz 350W : Take me 350 Slent

 

 

 

Procesor  E5200  również nie pomógł.

Padnięta karta graficzna? zasilacz?

 

 

 

Nie widzę w tej G41 głośnika.  Może być płyta bez głośnika?

Na nowej płycie CPU to mało, musisz mieć jeszcze sprawną kartę grafiki na PCI-E.

 

Zasilacz nadaje się do kosza, ale na czas testów powinien dać radę, o ile jest sprawny.

 

 

Tak, głośnik może być dopinany do złącz na płycie.

Nie przesadzaj. Raczej wątpię aby kolega podkręcał proca czy grafę, żeby był lepszy zasilacz potrzebny.

Te głupie teorie, że niby zasilacze z niższej pułki(Nie markowe) mogą zepsuć kompa. Sam używałem zasilacza Take me 450W i wszystko ładnie mi chodziło, a miałem Quada Q6600 :D, który jak pewnie wiesz jest TROCHĘ prądożerny. Pobiera bodajże 105W. 

 

Masz w ogóle zintegrowaną kartę graficzną? Ciekaw jestem ile stów wydałeś na te 8gb w ddr2 :D. Nówki czy używane? Ile dałeś?

Komputer się włącza z starym RAMem? Jeśli tak to zakupiony ram jest nie kompatybilny.

 

 

No mając 19 lat, wydaje Ci się, że wszystko wiesz, ale tak nie jest?  Zasilacz złom i nie powinien być użytkowany, ale wybór należy do użytkownika.

 

Choć i trochę masz racji, taki komputer, to i taki zasilacz.

Wiem, że zasilacz jest złomem ale nie przesadzaj. Ten zasilacz nie ma zasilać warszawy tylko komputer, a że jako komputer nie jest jakoś bardzo prądożerny to i zasilacz nie jest potrzebny lepszy.

Grubo się mylisz. Twoja postawa jest jak PRAWIE każdego innego dorosłego(z reguły od 40lat) “Jesteś za młody by wiedzieć dużo/co kolwiek o życiu”. Nie prawda. Na tym świecie jest dużo młodszych i obszerniejszych w wiedzę od ciebie ludzi. Tylko ci się wydaje inaczej, bo jesteś starszy. Oczywiście pisząc to nie sugeruje, że AKURAT ja jestem od ciebie mądrzejszy ale mówię ogólnie.

 

I co z tym RAMem. Coś próbowałeś?

 

Stare RAMY nie działają. Mam nową kartę graficzną PCIe x16 jakąś tam geforce więc dzisiaj będę sprawdzał.

 

Karta graficzna GIGABYTE - GV-N210D3-1GI również niczego nie zmieniła.

 

Spiker do płyty głównej podłączony? Może dlatego nie słychać pikania. Jeśli się okaże, że dalej są te 3 przerywane sygnały to PC nie widzi RAMu/RAM nie jest kompatybilny/RAM jest uszkodzony.

Zwróć tą pamięć(przy wymianie poproś o nową) i zobaczymy.  

Zintegrowanej grafy nie masz?

Jest podłączony, nie słychać pikań.

 

Na tej pierwszej była zintegrowana, bezskutecznie

Moim zdaniem ten RAM jest nie kompatybilny.