3 kompy do wyboru --> Który wybrać?

Witam mam 3 kompy do wyboru ale nie wiem który wybrać więc może wy mi pomożecie??

1 Zestaw

2 Zestaw

3 Zestaw

Który zestaw jest najlepszy??

PS Nie kupuję nagrywarki ani stacji dyskietek ponieważ mam sprawne w tym komputerze.

Zestaw 1 (chyba :stuck_out_tongue: ) 8)

Wybierz zestaw 1.

A nie możesz poczekać na config i lipcowe obniżki cen AMD?? Za tą kase będziesz miał dwujądrowy procesor :slight_smile:

według mnie najlepszy jest 1 :stuck_out_tongue:

Z tutaj tu podanych najlepszy jest zestaw 1.

Ta grafika trochę kulejąca, przydałaby się wersja z 256 MB(bo ta 128 to pewnie ma mniejsze taktowanie pamięci),

a

tu się zgadzam :wink:

:rotfl: zestaw 1 :] zgadzam się z poprzednikami

Zdecydowanie 1

Tak mówicie o tym pierwszym a nie widziecie że tam ram jest nie ten co powinien? Do A64 jednordzeniowego potrzebny jest 667, a do x2 800Mhz… .:roll:

Do tego wymieniłbym płyte główną na coś na chipsecie nForce 570

No i zasilacz to porażka!!

McDracullo chodzi tylko ocenę, a nie o kupno, jeżeli nie miał bym wyboru żadnego oprócz tych 3 kompów to wybrałbym nr 1. :wink:

Zdecydowanie 1 choć zgadzam się, że wypadałoby do takiego zestawu trochę lepszą grafę ;). Ja bym polecał coś pokroju GF 7900 GT. Ale jak już chcesz Radeona to może jednak przynajmniej 256MB ;). Nawet jak z gier wcale nie korzystasz mimo to karta z 256 się przyda :D.

A moglibyście coś zaproponować do 2500 złoty samo “pudło” i bez Nagrywarki, cd-romu, i stacji dyskietek?? najlepiej w sklepach internetowych :slight_smile:

Pozdrawiam

A do czego to “pudło” ma być używane?

Ja polecam coś takiego:

komp3ir.th.jpg

Trochę droższe niż chciałeś :stuck_out_tongue: Jeszcze do tego jakaś obudowa + wentylator, ewentualnie mozesz trochę oszczędzić na grafie :D.

ja polecam taki zestaw:

AMD Athlon 64 3800+ BOX (AM2) Orleans - 588zł

MSI K9N NEO-F - 295zł

DDR2 1024MB 667MHz Patriot LLK - 429zł

WD 200GB (WD2000JS) - 279zł

GeForce 7600GT Gigabyte - 689zł

wychodzi 2280zł, do tego jeszcze zasilacz albo obudowa z zasilaczem, jak chcesz.

[ceny brane z http://www.gral.pl ]

Ja polecam 1 zestaw choć zamiast zasiłki 400 W polecił bym Chiefteka 450 W. Jeszcze bym zmienił AMD Althona 3500+ BOX na AMD Althona 3500+ w wersji OEM, a kupił bym wentylator na procka Arctic Cooling Freezer 64 Pro.