3 programy Ashamoo za darmo od Softpedii


(hevet) #1

(Vanshei) #2

Dzięki za info hevet , burning studio się przyda :slight_smile:


(Mmiszczuk) #3

Lepiej nie instalować tego syfu. Potem wysyłają do ciebie spam i nie da się wyrejestrować (niby z bazy kasują, ale spam przychodzi dalej). Programy mają kiepskie.


(Cedar) #4

Nie pisz głupot! Po instalacji danego programu wchodzisz na swoje konto na stronę Ashampoo i wyłączasz przysyłanie informacji reklamowych. Zero SPAMU. Nawet gdyby nie było można tego wyłączyć (a tak nie jest) to otrzymywanie kilku/kilkunastu maili miesięcznie jest bardzo niską ceną za naprawdę dobre i przydatne oprogramowanie.

PS. Nie będę pisał kto jest kiepski (bo się obrazisz) i jeszcze bardziej kiepskimi wiadomościami dysponuje.

PS2. Gdybyś nie umiał odszukać gdzie zmienia się ustawienia dotyczące przesyłania przez Ashampoo informacji handlowych: http://www.ashampoo.com/en/usd/mss/9803 ... RgggJbQv2H


(hevet) #5

Nie chcesz nie używaj. To co jest syfem dla Ciebie dla innych będzie wartościowym programem. A spam nie przychodzi, tylko trzeba jeszcze posiadać troszkę umiejętności, żeby go wyłączyć.


(Cedar) #6

No to nie kasuj konta na Ashampoo, bo po co? Wystarczy zmienić opcje w tym miejscu na stronie do którego podałem pinka wcześniej.


(hevet) #7

Ja jakoś spamu nie dostaję.


(sla17) #8

A ja spam dostaję pomimo, iż naciskam te cholerne linki w stopce, że tego chłamu dostawać nie chcę. Mogę sobie klikać ile chcę, ale i tak spam przychodzi. I to nie rzadko.

Wywala złe hasło pomimo, iż wpisuje prawidłowe. Wszystko tak ukryte, że nawet hasła przymnomnieć nie mogę.


(Łukash) #9

No to załóżcie sobie osobną skrzynkę pocztową na tego typu sprawy ,co za problem ?


(sla17) #10

Dzięki za informacje, trochę już się to nie odstanie... :slight_smile:


(kk23) #11

Ktoś jest w stanie wskazać czym się różnią wersje Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced i Standard (free). Ja ich nie dostrzegam, stąd zastanawiam się czy jest sens zmiany softu.


(trubul.as999) #12

Dzięki za info. Porównam CDBurneraXP z Ashampoo Burning Studio :slight_smile: