3 Pytania - Fun :)

Witam. Ja mam 2 pytanka do Was, drodzy forumowicze :lol: Napisze je odrazy żeby nie robić 2 topików.

A więc proszę o odpowiedź w tym stylu:

  1. XXX

  2. XXX

A nie jakiś bałagan :stuck_out_tongue:

Pytania:

  1. Ile najwięcej siedziałeś przed kompem (wliczając przerwę na np. obiad, siusiu, kupę itp :slight_smile: )

  2. Ile masz ikon na pulpicie ?? :smiley:

Moje odpowiedzi:

  1. Tydzień temu w sobotę. Wstałem za 10 dziewiąta. Siedziałem na kompie od 9.00 do 18.00 :slight_smile:

Pozdrawiam i licze na odpowiedzi :lol:

Ręce opadaja jak się widzi takie tematy. :x

Naprawdę nudzi Ci się?

No to gratuluję.

:smiley: :smiley: siusiu i kupa mhh ciekawe

:cojest: :cojest:

moj najlepszy maraton gra Chrono Cross PSX 18.00 koniec o 16.30

mniej wiecej

drugiego dnia

:x

I pomyśleć, że mój topic o tym co nie lubię robić okazał się szokujący, aż trzeba było go zamknąć!

Wygląda na to, że jestem faktycznie rozumny inaczej!

Pyt 1

2 h :smiley:

  1. 56

Naprawde ile macie lat żeby zadawać takie głupie pytania co niektórzy, sorry ale to juz zaczyna byc meczące. Zamist na luzie powinno byc , Ile wytrzymasz".

  1. Nie pamiętam (może ok. 8 godzin)

  2. 54 :!:

No widze że niekótrzy są normalni i odpowiedzą na pytania. Zamist głupio krytykować moglibyście (co niektórzy) normalnie odpowiedzieć. :o jakie to trudne :hahaha:

A jak się miało 24 h zatwardzenie, to ani minuty!

Jak się miało, ale się nie miało !

Motorniczy czytam na luzie zeby sie pośmiać a nie patrzeć na tekst i pytanie jakiegoś małolata który nabija posty io robi bajzel na forum, podziwiam moderatora że ma cierpliwość do takich gości jak ty bo ja dawno bym ją stracił. Zreszta ty nie jesteś pierwszym który zadaje głupie i bezsensowne pytanie bo ankieta o kościele to poprostu dziecinada, to forum zaczyna robić się dziecinne poprostu, a chyba nie o to chodzi ale w sumie to nie moja sprawa, tylko wypowiadam swoje zdanie do którego mam prawo a o tórych inni zapomnieli bo napewno wiele osób myśli podobnie. Pozdrawiam

Dzięki za za uznanie, ale to już czas przeszły.

Wobec obscenicznych wypowiedzi - zamykam