3 rocznica forum.dobreprogramy.pl

Sorry z OT

DeViL a co ty zbierasz takie screeny ?? :mrgreen:

ehhh … ostatnio czytałem sobie moje stare posty … co ja tam wypisywałem …

tylko się uśmiałem z tego … nie mówie że teraz wiem wszystko bo musze się wiele nauczyć ale porównanie jest i dużo sie tutaj nauczyłem … :slight_smile:

dziękuje i gratuluje innym nagród :wink: :wink:

Co prawda jestem tu od niedawna… ale praca Adminów i Moderatorów jest tu wręcz szokująco sprawna…

Gratulacje dla wszystkich przyczyniających sie do istnienia Vortalu Dobreprogramy =D>

na mnie wrażenie zrobiło miesieczne odwiedziny vortalu :shock: :shock: wszystkim wyróżnionym życze by kolejny rok działalności był jak naj mniej uciążliwy :smiley: :smiley: no a moderacji życze jak naj mniej pracy z upierdliwymi :lol: userami :wink:

Ja gratuluję innym i dziękuję :slight_smile:

Wiiitam! !!

Zaskoczył mnie niezmiernie fakt, iż z głów naszej redakcji, nie ulotniła się pamięć o mojej osobie, a na dodatek zostałem jeszcze nagrodzony.

Zaprawde…najpiękniejsza w tym wszystkim jest pamięć. Bardzo mi miło z tego powodu :slight_smile:

Troche ostatnio zdystansowałem sie do forum w dużym tego słowa znaczeniu,przyczyną tego nie jest “olewka”, lecz brak czasu :(. Mimo wszystko obiecuę, że ja także o was nie zapomniałem i niedługo powróce na dawne tory aktywności :slight_smile:

Pozdrawiam gorąco wszystkich!

hehe Krogulec humor ma chyba we krwi :slight_smile:

Do każdego atykułu musi wpleść swoje 3 grosze :spoko:

Gratuluje wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym forumowiczom.Oby tak dalej :spoko:

Również składam gratulacje Wszystkim nagrodzonym. Oby więcej takich użytkowników :slight_smile:

Damian wierz mi że pamięć o tobie pozostała,niedawno gadaliśmy że nie ma Cię tak długo :wink:

Gratulacje wszystkim nagrodzonym :slight_smile:

heh, trzecie urodziny forum dobrychprogramów. Pomyśleć, że wpadłem tutaj kiedyś przez przypadek rozwiązać jakiś swój problem (z kartą dźwiękową bodajrze, do dziś nie rozwiązany:P ) przypadek jednak sprawił, że postanowiłem tutaj czasem pozaglądać. Z czasem doprowadziłe to do pewnego rodzaju uzależnienia “dzień bez forum dobreprogramy.pl jest dniem straconym”. W momencie gdy w poście Krogulca przeczytałem swój nick, muszę przyznać, że poczułem sięmile zaskoczony, nie sądziłem, że ktoś z wyższej instancji zauważy moją obecność tutaj.

W swoim imieniu chciałbym pogratulować wszystkim tym którzy sprawiają, żę dobreprogramy są tym czym są - jednym z najlepszych miejsc w sieci, gdzie każdy może rozwiązaćswój problem. Mam nadzieje, że zarówno Vortal jak i Forum będą się dalej owocnie rozwijać. :slight_smile:

JESTEM POPROSTU NIEWYOBRAŻALNIE ZASKOCZONY ! GORĄCE DZIĘKI.

Bardzo miło z Waszej strony, w ogóle to dobrze wiedzieć że dobreprogramy tak doceniają wpływ społeczności na rozwój portalu.

No ale naprawdę nie trzeba było, pisałbym nadal swoje posty i bez tego

:smiley: 8)

Co ty powiesz ? Chyba bierze mnie uzależnienie.

Dziękuję za wyróżnienie,gratuluję Wszystkim nagrodzonym,a Dyrekcji dziękuję za miłe prezenty i pamięć.

Takie gesty zawsze są miłe i świadczą, że ciężką pracą można wiele osiągnąć.

Każdy z Nas popełnia pomyłki, zdaża się, że niektóre porady są nie trafione czy wręcz szkodliwe. Dlatego cieszy mnie, że są na tym forum osoby, które bezinteresownie dzielą się Swoją Ogromną Wiedzą. Bez Nich forum dp nie osiągneło by takiego kształtu jaki jest obecnie. Tym bardziej cieszy, mnie, że zostały one wyróżnione. Zapewne wielu także zasłużyło na wyróżnienie. Ogrom forum i liczba userów nie pozwoliła jednak na to. Wiem, że to żadna nagroda, ale chciałem im podziękować i zachęcić do dalszej pracy na forum.

Mam nadzieję, że wielu userów pójdzie w ich ślady, czyniąc to miejsce lepszym, niż jest.

Tak więc - dziękuję userom za czas poświęcony na forum,

Tak więc - dziękuję Twórcom Vortalu i Forum, za stworzenie tego miejsca

Tak więc - dziękuję Moim Kolegom Moderatorom (tym obecnym i byłym), którzy uczyli i uczą mnie “fachu”

(ech… miało być wniośle, ale wyszedł bełkot)

Sto lat :!: sto lat :!: niech żyje żyje nam… :stuck_out_tongue:

Moje gratualcje dla wszystkich wybranych oby tak dalej :brawo: :slight_smile:

Admin stawia piwo! :wink:

To do Lazikara i chyba nie jedno a całą beczkę 8)

Małolaty i tak nie dostaną :P:P:P

W czwartek akurat będęwe Wrocławiu :lol:

Rynek? 18? :wink: