3 rocznica forum.dobreprogramy.pl

zlot userów robimy!

Koszulka z logiem vortalu dla każdego! :smiley:

Ja się na to pisze :smiley:

Ja też się dopisuje! !!

Gratuluję wszystkim nagrodzonym :smiley:

Dziwi mnie jednak, że wśród nich nie znalazł się ::MARIO:: :slight_smile:

Jestem bardzo mile zaskoczony nagrodą . Nie wiem tak naprawde dlaczego zostałem wyróżniony z pośród tak licznego i wybitnego grona userów ale niech to bedzie motywacja dla mnie na przyszłość:)

Dziękuje!

Bo ::MARIO:: kiedyś używał wulgaryzmów, a teraz non stop pisze posty typu Off Topic (tzn. nie na temat), dlatego nie został nagrodzony - moim zdaniem słusznie.

A co do tematu, gratuluję wszystkim nagrodzonym użytkownikom i z całego serca życzę im powodzenia w pracy na forum.

Gratulu wszystki wyróznionym oraz życzę temu forum jeszcze stu lat istnienia :slight_smile: Co do zlotu to byla kiedys taka idea, ale upadla… Moze jednak wykombinowalo by się coś?? :slight_smile:

No włąśnie jakoś mnie to tak kręci od kilku dni… zbliżają sie wakacje… może podczas nich… najlepiej gdzieś w centrum Polski, ale tez w takim mieście gdzie można pozwiedzać, pospacerować etc. :wink:

Tylko sponsorów trzeba by znaleźć… :roll:

Jestem bardzo bardzo mile zaskoczony nagrodą, za która Bardzo serdecznie dziekuje i Pozdrawiam wszystkich użytkowników Forum dobreprogramy jak i wszystkich Internautów :wink:

Zlot - to brzmi zachęcająco :slight_smile:

gdzie co jak i kiedy :mrgreen: ale by się osób zjechało… :mrgreen:

22819… osób :smiley:

Pomysł z tym zlotem nie jest taki głupi, należałoby to tylko przedyskutować…

eee niektórzy już mają małe co nieco w portfelu :stuck_out_tongue:

co do usera ::MARIO::

co do OT’ów to się zgadzam, jednak ma On bardzo pojemną wiedzę, a chyba nasze moderatorstwo nie patrzyło na ostatni rok, takie moje zdanie

Nie zbadane są wyroki moderatorstwa :mrgreen:

wielu się nie znalazło wśród tyh wymienionych, ale chyba zmotywuje ich to do jeszcze lepszej pomocy :wink:

MaYsTeR żeby jeszcze wszystcy przyjachali. Połowa jest w ogóle nieaktywna :roll:

barpok12… Tak wiem … to była taka metafora … :mrgreen: … :stuck_out_tongue:

a drugiej tatuś z mamusią nie puszczą :lol:

fiesta no to nie przyjedzie nikt :P:P

Mnie puszczą… Tylko musze obiecać ze nie bede pić piwa :mrgreen:

Ja mam ok. 30 km do Wrocka więc rowerek i jadę :lol:

… :hahaha: