3 rocznica forum.dobreprogramy.pl

Zaraz wybuchnie wojna :roll:

popieram

duże miasto = dużo ludzi :smiley:

Złączono Posta : 11.05.2006 (Czw) 15:48

sam zacząłeś :P:P

Ale Off Topa zrobiliście :stuck_out_tongue:

Tia i każdy z właścicieli lokali zarezerwuje 5 terminów dla zlotu "dobrych"i będzie czekał na wyniki rozstrzygnięcie ankiety :lol:

a ja mam pytanie odnośnie nagród, dostał juz ktoś z was nagrody ?

A pytanko do szanownej administracji :slight_smile: Jesli mozna wiedziec, kiedy będziecie wysyłali nagrody ? Chodzi mi o OO 2 pro wersja box, i jak to będzie wysłane, przez listonosza, firmę kurierską ? Kiedy mozna oczekiwać dostarczenia nagród ?

Jasne że jeszcze nie :slight_smile: Przecież to poczta polska :smiley:

Maila dostałem, dane wysłałem więc teraz pozostaje mi tylko czekać :slight_smile:

Panowie cierpliwości.

Administracja na pewno najpierw zaczeka aż wszyscy nagrodzeni wyślą swoje dane, aby nie latać z każdą paczką na pocztę osobno.

Tak więc myśle że po 1 czerwca paczuszki z pamiątkami od vortalu zaczną do nas wędrować :slight_smile:

Tak długo… :frowning: A mi się licencja na Kaspera kończy jakoś niedługo… :frowning:

a co wygrałeś ? Wydawało mi się że pakiet OpenOfice :slight_smile: A nie kaspra :stuck_out_tongue:

To już maile przyszły ??

Ja nie dostałem :frowning:

Z mojej wspaniałej ankiety wynika, że statystycznie najwięcej osób jest ze Śląska (górnego i dolnego), więc chyba tam najlepiej zrobić zlot 8)

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75939

Z Twojej wspaniałej ankiety wynika jedynie,

iż z tego rejonu najwięcej się odezwało

Do póki ankieta trwa nie powinno sie wycaigać zadnych wniosków

PS odnośnie nagród to ja tez jeszcze nie dostałem

Ale nie mówię o konkretnych lokalach, lecz tylko o wyborze miasta. Nikt poza redakcją nie wiedziałby w jakich lokalach będzie się zlot odbywać.

Myślę, że skoro było dużo osób ze śląska w ankiecie, to chętnie przyjadą do wrocławia (mają w końcu blisko).

EDIT : wrocław to w końcu DOLNY ŚLĄSK

Wrocław - duże miasto, dużo ludu, dużo lokali, fantastyczny klimacik do picia piwa (nie to co ponura warszawa).

Chyba że organizator 8)

Nie zapominając o ewentualnym sponsorze :wink:

Sponsor tak tak się utajni, że nawet Administracja

dowie się po imprezie, a to nie będzie pewne takie pewne :mrgreen:

No właśnie wczoraj tu wpadłem. Na szkolenie. Jeszcze głowa mnie boli :smiley:

Świetne miasto na tego typu imprezy.

Tu się z kolegą zgodzę - zresztą wystarczy popatrzeć skąd jestem :wink:

Jest parę fajnych miejsc…