3 rocznica forum.dobreprogramy.pl

Rozumiem insynuacje ale tu akurat się mylisz - wystarczy poczytać :smiley:

Dobre, tylko chciałem zauważyć, że mi rówież trafił się upominek, a w swoich komentarzach raczej nie oszczędzałem nigdy ani innych komentujących, anie też autorów newsów, więc Twoja teoria legła w gruzach :twisted:

Ja myślę, że to dobry pomysł aby zasłużeni użytkownicy którzy często pomagają dostali chociaż drobny upominek (np. programu tak jak teraz jest) za to, że dzielą się często swoją wiedzą i poświęcają swój (zapewne cenny) czas.

Mam nadzieję, że za rok też będą nagrody :mrgreen:

PS. Zastanawiam się czemu msliwa nie dostał nagrody. Jest Moderatorem działu o linuxie oraz pisze czasami na vortalu :roll:

Nie dostał dokładnie z takich samych powodów z jakich ja nie dostałem nagrody, jest po prostu w redakcji vortalu.

Ten pomysł ze zlotem nie jest taki zły.

Warto by było się spotkać w gronie forumowiczów na żywo. :lol:

Tylko jest problem.

Mam za daleko ,jeżeli spotkanie odbyłoby się we Wrocławiu. :clever:

No nikomu nie dogodzisz,jednemu będzie za daleko jednemu w sam raz :smiley:

nic tylko pogratulować =D>

zlot hmmm … zdecydowanie dla mnie odpada , nie mam szans :PPP

Odkrywcze, niczym Kolumb odkrywca :o

Zawsze zostaje obszerna fotorelacja ze zlotu :mrgreen:

Mamy na forum zapalonych fotografików, więc o to się nie martwię :smiley:

Zejdźcie

na ziemię z tym “zlotem”…

Madafaker nadzieja jest do końca :mrgreen: Ja tam i tak pojadę :mrgreen:

No tylko, że wiekszosc nie pojedzie bo rodzice nie puszczą :P.

To kiedy ten zlot ? Ja się piszę.

Może niech redakcja zaproponuje np kilka możliwych dat spotkania i zrobi ankietę, żeby się dowiedzieć która z dat będzie najlepsza w sensie zgromadzi największe grono użytkowników ???

BlackMan Ale to dopiero ciche plany - nie wiadomo czy woogle takowy się odbędzie. :roll:

areh , Krogulec : właśnie oto chodzi że tutaj nie było insynuacji, sam pisałem przed dobre kilka miesięcy newsy do duuużego serwisu i wiem że komentarze typu “dobry news, by takich więcej” na prawdę pomagają autorowi, a inne typu sprostowania napędzają go do dalszej pracy nad swoim pisaniem :P… w moim poprzedim poście nie było żadnych insynuacji :stuck_out_tongue:

Myślę, że to byłoby korzystne dla Vortalu, ze względu na jego większą popularyzację. Nic tak nie wzmocni więzi użytkowników Vortalu z twórcami Vortalu jak zlot :smiley:

I redakcja o tym świetnie wie :smiley:

Jak dla mnie to pytaniem powinno być, KIEDY się ten zlot odbędzie, a nie CZY się odbędzie :smiley:

No i wakacje są blisko :D. Akurat będzie mnóstwo okazji do zrobienia zlotu :smiley:

ale nam się rozwinął topic :stuck_out_tongue:

robimy zjazd w Zamościu i już :smiley: :stuck_out_tongue:

właśnie :smiley: popieram w 100% :stuck_out_tongue:

No i przedewszystkim hest to reklama dla forum i vortalu.

A ja jestem za Toruniem :smiley:

No co ty ? Jeszcze Lepper z Rydzykiem i Giertychem by barykadę zrobili - i co wtedy :lol: ?

Wrocław zostaje :smiley: