3 Smartphone-y, który wybrać?

Witam. Mam do wyboru 3 smartphone-y : Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy S III oraz HTC One X. Który wybrać? Wiem że, Note jest pół telefonem pół tabletem oraz ma rysik, dzwonienie nim przez połączenie głosowe wygląda trochę dziwnie, S III jest dość wydajny, ale nie wytrzymały, One X ma procesor znanej dość mi firmy którą polecam, chociaż jeszcze nie miałem telefonu z tej firmy. Chodzi mi o najlepszy z tych wszystkich (pod każdym aspektem).Jeżeli te telefony nie są warte swojej ceny, proszę o propozycje lepszych smartphone-ów.

Polecam Nokię 500

Dzięki marcin765 miałem już Windows Phone ale to nie spełnia moich oczekiwań

Ja polecam SIII, testowałem i jest świetny pod każdym względem. Jak nie będziesz nim rzucał o ściany to się nic nie stanie. :smiley:

Samsung Galaxy S III nic lepszego nie ma

a Nokia 500 to się chowa na całego… poza tym już po Nokii, bo bankrutuje i zamyka fabryki :lol:

Bez dwóch zdań Samsung Galaxy S III będzie najlepszym wyborem ze względu na to, że na dzień dzisiejszy jest to topowy smartphone. Pod każdym względem “naj”…

Zastanów się nad One X, jest lepiej wykonany od Samsunga.

W drugiej kolejności brałbym pod uwagę Note.

S3 to beznadzieja, masa plastiku za ciężkie pieniądze.

Poszukaj na YT porównań S3 z One X.

Samsung Galaxy S 3 …

Lub zaczekac az wyjdzie iphone 5 oraz najnowszy nexus :wink:

Ale Nokia 500 nie ma Windows Phone, tylko Symbian Belle

haha to jeszcze gorzej :lol: :lol: :lol:

odpuście sobie Nokie i ich symbian :x to już przeżytek … tak jak windows 95 w PC :o

Tak na pewno.

One X ma chyba Nvidia Tegra 3, nazwa sama w sobie już oznacza jakość.

Polecasz najgorszy telefon Nokii wśród nowszych telefonów, gdy użytkownik proponuje 3 telefony wyższej klasy.

własnie od. nokii 500 mialem pisać to co napisał ra-v pragnę dodac nokia 500 ma symbian bella - aktualnie posiadam nokie lumie 800 wyprodukowaną przez nokie w chinach i jest wszystko super, system pomimo tego że zainstalowalem mase aplikacji zadnych zawieszek - w klasie single core jest to najlepszy model i nie ma sobie równych,

O właśnie poruszyłeś dobry wątek - dlaczego telefony z Androidem a nie z WP7.5 (może będzie 9).

@relocaled - wydajny tzn dużo w słupkach na benchmarkach? Czasem nie warto na to patrzeć. Zależy do czego potrzebujesz telefon.

Od miesiaca jestem posiadaczem Samsung Galaxy S 3 dlatego tez polece ten telefon. Waga oraz imitacja badziewnego plastiku moze troche mylic bo telefon jest naprawde solidny i elegancki. Polecam do niego obudowe dopasowana z plastiku i skory, ktore nie zwieksza jego rozmiarow, poniewaz skorzany case zrobi z niego cegle w kieszeni.

telefony z androidem rowniez są produkowane w chinach to raz , dwa to niebawem wyjdzie windows 8 a nie 9, trzy zapchaj androida i windowsa aplikacjami to sam zobaczysz o czym mowie :wink:

Zdecydowanie wybierz sgsIII w htc nie ma możliwości wymienienia baterii w razie potrzeby. A Androidem trzeba się umieć obsługiwać ktoś tam kiedyś androida porównywał do linuxa czyli android jest dla tych co lubią grzebać w telefonie i wgrywać różne programy :wink:

możliwość jest - nie jest tak prosta jak w normalnych telefonach, podobnie jest w lumii, nie ma klapki pod ktora jest bateria, jest wbudowana jak w iphone’ie, aby wymienic trzeba wyjac wyswietlacz i podspodem tasma jest podpieta bateria. Jednakże tu przyznaje racje jak masz możliwość s3 bierz s3