3 zasadnicze pytania: Ubuntu, Kubuntu a może Xubuntu ?!

W tej chwili mam Kubuntu 7.04, jest Ok, ale co do jego prędkości mam zastrzeżenia. Mój oszolamiający komputer to:

Zastanawiam się co teraz wybrać:

Czy pozostać prz KDE, przeżucić się na GNOME czy w ostateczności XFCE.

Chodzi mi o to czy będzie jakaś różnica pomiędzy GNOME a KDE.

W ostateczności XFCE…

Czy do odtwarzacza XMMS Player jest wtyczka LastFM ?!

I jeszcze jedno co to za skin, czy jest on dostępny w podstawowym Ubuntu, czy trzeba ściągnąć, jeżeli tak to skąd ??

http://i14.tinypic.com/4poueeu.png

To chyba jedno pytanie, nie trzy?? 8)

A tak poważnie, to pozostań przy KDE, z doświadczenia (może niezbyt wielkiego) wiem że jest najwydajniejsze:)

rany stary ale ty masz problemy… kubuntu, ubuntu, czy xubuntu… zainstaluj i sprawdź… zadajesz pytania jakbyś 15 minut temu zainstalował po raz pierwszy kubuntu…

takich tematów było 1000, może tak z łaski swojej przeszukaj forum, a taże tematy przyklejone? :o

Skiny do xmms sciagniesz np. z gnome-look.org, a jak zainstalować to bylo wiele razy na forum.

a nie mozecie poprostu odpowiedzieć, normalnie co jest szybsze tylko narzekać jaki jestem leniwy czy co.

Jest teamat może juz powtarza sie 1000 raz ale to jest forum wlasnie po to nie chce wam sie odpowiadać to nie!

black hunter piszesz że nam sie odpowiadać nie chce… tobie się niechce nawet szukać…

Stary na zdrowy rozum… xfce należy do “lekkich” środowisk to chyba logiczne że przynajmniej powinno być lżejsze niż ubuntu czy kubuntu…

Zresztą co masz za problem zainstalować i samemu sie przekonać w końcu to tylko 1 polecenie…

xfce bierz