30 dni i koniec

witam mam viste ultimate czy jest jakis sposob zeby przedluzyc okres 30 dni ??? znalazlem taka rzecz ze trzeba wpisac rlmg - rearm czy jakos tak ale to niedziala ;/ pomoze mi ktos vista mi sie podoba a niechce bulic i oczywiscie chce ja miec czy jest sposob na przedluzenie tego okresu ??

to nakłanianie do piractwa

nie chcesz “bulić” zainstaluj linuksa

i tu sie niezgadzam poniewaz sa rozne sposoby na zwiekszenie tego limitu np przez to rmld - realm to jest legalne rozwiazanie poczytaj sobie

przypominam że jesteś na : dobreprogramy - vortal z legalnym oprogramowaniem. :stuck_out_tongue:

Oczywiście, że jest taka możliwość… jednak z wiadomych przyczyn niepodam ich na forum bo mi sie oberwie jednak moge ci powiedzieć że to czego szykasz nazywa się TimerStopper i zajmuje jekieś 10kb :lol: więc poszukaj…

ale czy do ciebie niedociera ze to jest legalne ??

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 19:37

http://www.poradykomputerowe.pl/awarie_ … ni-75.html

  1. Start > Wszystkie programy > akcesoria > wiersz polecenia > prawym przyciskiem myszki wybierz uruchom jako adminisrator w oknie kontroli użytkownika które prawdopodobnie się pojawi kliknij przycisk kontynuuj > we wierszu polecenia wpisz komendę slmgr - rearm

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 19:42

to jest legalne bo było w PC Format numer 9 2007 :lol:

ja wiem tylko oni mi wyjezdzaja ale mi to niedziala ;/

po wykonaniu powyższych wskazówek należy ponownie uruchomić komputer :!:

a czy już skończyła Ci się wersja testowa ??

snav

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Vista przez 120 dni bez klucza

Agaton ty niejarzysz ze to jest ten sposob ale niedziala nieskonczyla mi sie wersja testowa i uruchamialem z 5 razy kompa

Uruchomiłeś wiersz poleceń jako admin??

snav , na forum używamy polskich znaków (żźćśąęó itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. W przeciwnym wypadku temat poleci do kosza.

uruchomiłem jako admin

snav - Podany tutaj sposób jest jest jedyną legalną metoda na przedłużenie tego okresu z 30 do maksymalnie 120 dni.

Innych sposóbów tutaj nie oczekuj.

Jeśli on nie działa u Ciebie to niestety ale musisz przełamać swoją niechęć

i kupić pełną, legalną wersję.

Temat uważam za wyczerpany i aby nie kusił do podawania innych “dziwnych” pomysłów, zamykam go.