[3100 PLN] Komputer stacjonarny głównie do gry w WOT

Witam!

Zwracam się z gorącą prośbą o podrzucenie konfiguracji sprzętowej, która przypadnie do gustu czołgiście WOT (nie, użytkownik nie jest żołnierzem wojsk obrony terytorialnej :smiley: ).

Budżet to maksymalnie 3100 PLN. Mamy monitor, mamy system operacyjny Windows 10 oraz resztę peryferiów. Nie jestem zwolennikiem żadnej ze stron, dlatego biorę pod uwagę zarówno Intela jak i AMD.

Czy mogę na Was liczyć? :slight_smile:

Jakbyś dorzucił te ~900 zł to byś miał większy wybór.

Gdybym tylko miał, to z chęcią bym dorzucił. Niestety, ten budżet już trochę zbierałem. Komputer wymieniam, bo nie wyrabia mi w Excelu i przy okazji myślałem, że dopasuję go do WOT :slight_smile:

Zakładając wstępnie ustalony budżet, co mógłbym mieć już teraz, a o co musiałbym polepszyć w przyszłości?

A jaki masz monitor?

Monitor mam DELL 24 cale 1920 x 1080p. Obecnie łączony przez DP.

Bez systemu i bez dedykowanej grafy widzę to jakoś tak:

Możesz od razu z grafą, albo jak januszek podał zabrać z APU i za kilka miesięcy dokupić GPU.

plus do tego jakaś obudowa:

z purepc.pl

Komp za taką kwotę wychodzi jakoś tak:

Wydajność spokojnie na najwyższe ustawienia i soczyste FPS.

1 polubienie

Kupiony zestaw od @panicagaming. Niestety podczas dodawania koszyka coś nie poszło, także nie skorzystałem z Twoich linków, za co najmocniej przepraszam :roll_eyes:

Dla potomnych dodam tylko, że w obudowie są dwa wentylatory, a na płycie tylko jedno gniazdko SYS_FAN, przez co jeden wentylator jest niepodłączony. Chyba, że coś zrobiłem źle - dawno nie składałem komputerów :slight_smile:

Luz, czasem x-kom dolicza mi za to co nikomu nie polecałem :rofl: Kupowałem kiedyś 2 takie sztuki i działały bez problemu.
https://allegro.pl/oferta/aab-c19-rozgaleznik-pwm-4-pin-pwm-2-x-4-pin-pwm-10619784738

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.