350W czy starczy?

Czesc mam pytanie mam zasilacz 350W COLORSie i chce kupic geforce 9600 gt czy to starczy prosze o udzielenie odpowiedzi poniewaz duzo osob juz sie pytalem i kazdy mowi co innego :confused:

Nie! Do 9600GT potrzebny raczej ok. 400W (zależy jaka reszta sprzętu) i na pewno nie taka marka jak COLORS! Kup Modecoma MC (koniecznie MC), Fortrona, Chiefteca, czy Amacroxa…

wiesz moze ile on kosztuje albo mozesz dac jakiegos linka ?

“żyłka mu pęknie” jak już sama nazwa wskazuje COLORShit to nie zasilacze tylko dziadostwo, jeden z najgorszych chłamów jaki mozna miec w komputerze wiec wymień go jak najprędzej. Chieftec 400-450

hehe ok dzieki za pocieszenie :smiley:

Modecom MC-400 ~125zł

reszta to to samo a wart polecenia jest jeszcze 520w corsair bo bierze mniej prądu ale kosztuje 300zł …

no ok czyli tzn mam czasami na 8600gt cos w podobie do mikrospiec tzn lataja mi paseczki okolo wymiarach 0.1 x 0.2 czy to moze byc od tego zasilacza ?

nieno z tym zasilaczem to tak do 200 no z porywami 250 zl

Lepiej Corsair 450W lub OCZ 500W.

OCZ StealthXStream - 500W - cichy - na Allegro 205 zł+przesyłka.

Ale po co 500W? Czterysta wystarczy w zupełności…

Na zapas.

za 205 zl to moge wziasc juz 500W

Jak masz kasę, to pewnie, bierz jak najmocniejszy (byle dobrej marki), ale wystarczy 400-450W…

Pewnie jeśli się ma kasę to można brać dobry markowy 650-700W kiedyś może sie przydać.

klik9 >> Jeśli będzie potem upgrade’ował (w co nie wątpie) to ten OCZ będzie idealny :slight_smile:

Zależy jak…bo jeżeli ma mobo na np. 865 i do tego Intel Celerona, to może woli kupić nowy komp…a jak mu się zechce kupić nowy komp, to może taki za 6000zł…to już 500W może nie starczyć;). Nie no to żarty - oczywiście, jeżeli masz kasę, to ten OCZ będzie dobry.

Niezły z ciebie kombinator klik9 :stuck_out_tongue:

Czemu do kompa za 6000zł miałby nie starczyć zasilacz 500W? Jeśli ktoś się nie bawi w SLI i ma np super karte dzwiękową i inne bajery to starczy :smiley:

to zależy czy komuś wystarcza referencyjne napięcie czy myśli o wyższych lotach :P, zapewniam Cię że za 6000zł zestaw może potrzebować zasilacza nawet 1000W, dla chcącego nic trudnego :wink: tylko kto za to zapłaci?! hehe