36i6, Heyah, czy Play?

Witam, ostatnio myślałem nad przeniesieniem swojego numeru z mobilking do jednego z w/w operatorów.

Do każdego kusi mnie co innego.

W 36i6 są pakiety na internet oraz darmowe smsy i minuty do wybranych osób w Plusie (mi starczy do pewnej koleżanki ;)), w Heyah skusiło mnie darmowe smsy wewnątrz sieci (kuzyn z którym często pisze jest w heyah) oraz internet (2gr za 100kb) a w Play zaś darmowe smsy do wszystkich sieci i rok ważne konto.

Ogólnie swój fonik poza bajerami wykorzystuje do smsów, moi znajomi są w większości w Plusie i Erze, z internetu rzadko korzystam (komórka jako modem do laptopa mnie jakoś nie kręci chociaż pakiety z 36i6 są ciekawe).

Którą z tych sieci byście mi doradzili?

teraz zdecydowanie najlepszą ofertę ma play! Doładujesz raz konta (wg potrzeb:P) i masz ważne konto przez rok. I nie wytną ci numeru że ci zablokują z środkami na koncie… (np. w plusie!) Play też ma bardzo fajne pakiety na neta choć w przeciwieństwie do zachodu nadal net w pl jest drogi!

Pakiety Internetowe w Play w usłudze pre-paid… hahahaha… co ty mu tu reklamujesz 5zł - 5mb i to tylko na nadajnikach Play, to już w Plusie za 5zł masz 25mb… jesteś dzieckoPlay czy co???

Pomyśl może nad Simplusem.

Pakiety internetowe bardzo korzystne.

Możesz sobie włączyć Profil gdzie masz do wszystkich sieci 29gr/min, lub jeśli wolisz się ukierunkować w sieci Plus, to możesz właczyć sobie Profil gdzie za doładowanie dostajesz minuty (np. 50zł - 240min do Plus)

A za 10zł masz możliwość włączenia jednego darmowego numeru do sieci Plus, czyli nielimitowane rozmowy i sms z koleżanką :wink:

w 36i6 płacisz 3 złocisze miesięcznie i piszesz ile zechcesz to wszystkich w plusie :slight_smile: więc koleżanka pewnie się ucieszy

OK dzięki za radę :slight_smile:

Pozdro

ja mam play na abonament więc mam lepsze warunki niż na kartę, a do neta mi chodziła Play Online który bardzo dobrze się spisuje. Dobra nie mówię o małych wiochach tylko o miastach.