36i6 - pytanie o usługę "Esy Floresy"

Witam,

Głównie do komunikacji używam telefonu w sieci PLAY, służy mi on wyłącznie do odbierania i wykonywania połączeń.

Lecz teraz pojawiła się konieczność dość częstej korespondencji SMS-owej z dwoma abonamentami sieci PLUS.

W związku z tym w mojej głowie pojawił się następujący plan:

Zakupić dodatkowy starter w sieci 36i6 i wykupić wspomniany w tytule pakiet - nieograniczona ilość SMS-ów przez 30dni do sieci 36i6 oraz Plus, koszt 3zł.

Wygląda dobrze, jednak mam pewną wątpliwość co do dalszej eksploatacji…

Konto bym zasilał doładowaniem za 5zł (wydruk z terminalu), co przedłuża ważność wykonywania połączeń o 2 dni i tu jest problem.

:arrow: Czy z pakietu można korzystać, gdy możliwość wykonywania połączeń jest nieaktywna :?:

Oczywiście przeczytałem regulamin tej promocji, lecz nie ma w nim dokładnej odpowiedzi na moje pytanie.

Swoje pytanie kieruję głównie do użytkowników 36i6, korzystających z pakietu “Esy Floresy”.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie.

Nie znam oferty 36i6 ale w Simplusie i MixPlusie (oferty “siostrzane”) nie ma takiej możliwości i jestem przekonany, że tu jest podobnie.

PS. 20 sekund szukania:

http://www.36i6.pl/assets/Dokumenty/Reg … loresy.pdf

9. Aby korzystać z Usługi, karta SIM Użytkownika musi znajdować się w okresie ważności dla usług i połączeń

wychodzących.

Tak, jak już wspominałem regulamin jest mi znany. Jednak mało jasny.

Dokładnie chodzi mi coś takiego:

1.02.2010 - stan konta 0zł, ważność usług wychodzących 1.02.2010

2.02.2010 - doładowanie za 5zł, stan konta 5zł, ważność usług wychodzących 4.02.2010

2.02.2010 - aktywacja pakietu, stan konta 2zł, ważność usług wychodzących 4.02.2010

.

.

.

5.02.2010 - koniec okresu wykonywania usług, stan konta 2zł (kwota zamrożona)

i tu jest pytanie - czy w tym momencie pakiet jest nadal aktywny, czy też zostaje ‘zablokowany’ do czasu następnego doładowania = przedłużenia możliwości wykonywania usług ??

Jak to wygląda w praktyce?

Przecież napisałem (zacytowałem) wcześniej: 9. Aby _ korzystać _ z Usługi, karta SIM Użytkownika musi znajdować się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących. Pakietu chyba (?) Ci nie skasują, nie chce mi się wczytywać w regulamin ale w przypadku gdy nie ma kasy nie można tylko korzystać, natomiast nie piszą o wyłączeniu usługi, które następuje gdy w 30 dniu nie ma kasy na przedłużenie.

PS. U ciebie już luty? :wink:

OK, już chyba wszystko jasne.

Kluczowe okazało się słowo korzystać, które wcześniej gdzieś się ukryło :wink:

Dzięki za pomoc.

Jakby jeszcze był luty, to bym się cieszył.

W dzisiejszych czasach nie wystarczy, że będziesz na bieżąco… musisz być duużo do przodu. :?