3Cups CardOmen Digiwallet Pyro Ticker - opis aplikacji

Witam!

Poszukuję opisów aplikacji :

3Cups, CardOmen, Digiwallet, Pyro, Ticker.

Czy ktoś ma te aplikacje i wie o co w nich chodzi?

Wiem tylko o tej sztuczce ze świeczkami. W innych kompletnie nie wiem

o co chodzi, instrukcja jest w języki angielskim. Niestety go nie znam.

Proszę o pomoc. Dziękuje!

Pozdrawiam

3Cups - Na ekranie widać trzy kubki, w każdym z nich ukryta jest piłeczka innego koloru. Kiedy kubek się podnosi by odsłonić piłeczkę inne kubki mieszają się. Nie wiadomo, która piłeczka ukaże się, jako następna. Chyba, że? jesteś jasnowidzem!

CardOmen - Daj telefon znajomemu, który z talii kart wybierze jedną. Niech zapamięta tę kartę a następnie ukryje telefon w dłoni. Popatrz głęboko w jego oczy, skoncentruj się i odgadnij kartę!

Digiwallet - Cyfrowa moneta jest uwieziona w twoim telefonie. Zachowuje się zupełnie realistycznie, porusza się i dzwoni podczas potrząsania telefonem. Na koniec uwolnij monetę z ekranu i niech zmaterializuje się na twojej dłoni.

Pyro - Spytaj publiczność która ze świec ma zostać zgaszona. Dmuchnij w ekran a zobaczycie jak świece migotają, a ta jedna-wybrana zgaśnie.

Ticker - Weź od kolegi zegarek i ustaw dowolna godzinę. Następnie pozwól koledze ustawić wybrana przez niego godzinę na wirtualnym zegarku w twoim telefonie. Zetknij telefon z zegarkiem i porównaj czasy. Niewiarygodne! Ustawiliście tą sama godzinę!

:expressionless:

Tyle to i ja wiem.

Proponuje slownik w reke wziac i zaczac tlumaczyc samemu, albo rozpoczac nauke potrzebnego jezyka. Jak nie teraz to kiedys sie przyda :stuck_out_tongue: