3DMark05 - nie działa!

Wcześniej mi działał bez problemu.

Aż zainstalowałem Directx 9.0c December 2006.

I przestał mi działać 3DMark05.

Pokazuje mi się taki błąd:

83c5d8579eebdad5.jpg

Dlaczego pokazuje mi ten błąd, proszę o pomoc !!

uruchom Narzędzie diagnostyczne DirectX

Start - Uruchom dxdiag - będziesz wiedział więcej.

Pozdrawiam

Uruchomiłem te narzędzie diagnostyczne DirectX i nic takiego nie widziałem, żeby pisało, coś o jakimś problemie.

Pliki Directx - Nie znaleziono żadnych problemów.

Ekran - Nie znaleziono żadnych problemów.

Dźwięk - Nie znaleziono żadnych problemów.

Muzyka - Nie znaleziono żadnych problemów.

Wejście - Nie znaleziono żadnych problemów.

Sieć - Nie znaleziono żadnych problemów.

To wszystko co znalazłem, były jeszcze opcje, że można przetestować różne moduły.

Więc o co chodzi ??

Już wiesz, że problemu nie powoduje DirectX - chociaż któryś z doinstalowanych składników mógł zadziałać na 3DMark05 z opisanym przez Ciebie skutkiem - ciężko wyczuć - jeżeli masz włączoną usługę Przywracanie systemu cofnij do punktu utworzonego przez aktualizacją DirectX i zaobserwuj czy sytuacja się poprawi - jeżeli tak by było to musisz zrezygnować z aktualizacji albo z programu…

Pozdrawiam

Właśnie nie mam, włączonej.

Na pewno nie ma innego sposobu ??

toxek1

Warunkiem działanie wymienionego przez Ciebie benchmarka jest DirectX - wprawdzie nie korzystam z 3DMark05, ale mam zainstalowaną grudniową aktualizację Directa, w żadnym miejscu nie obserwuję w związku z tym problemów - może instalka była zwalona - skąd pobrałeś ?

Można ewentualnie spróbować przeinstalować Direct z nową instalką lub listopadową aktualizacją w międzyczasie czyszcząc rejestr jv16 PowerTools 1.3.0.195

Tutaj otwierasz-> Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Kontynuuj - Start i czekasz aż program wyszuka klucze…Sortuj -Sortuj według koloru ikon - Pozycje, których usunięcie winno być bezpieczne -> Wybierz - Wybór specjalny - Pozycje, które można bezpiecznie usunąć - Usuń…

Musisz próbować, bowiem sądzę , że nie odinstalujesz benchmarka…

Pozdrawiam