3DMark05

Chyba dzisiaj ściągne 3DMarka i sprawdzę swoje osiągi,chociaż bardziej mnie ciekawią animacje tam zastosowane.

Tak animacje są niesamowite…po teście koniecznie trzeba obejrzeć “demo” z podkładem muzycznym…niezły bajer.

Poczytałem to i owo o karcie na której Kamcia wykręciła swój wynik…i teraz już mam jasność… :slight_smile:

oj ma dziewczyna sprzęt… na takim to by się pograło!! :cry:

ja nawet nie sprawdzam swojego, bo mój FX 5200 to by się tam biedak jeszcze wykończył !!

a jeśli moja karta nie ma sprzętowej obsługi dX9, to pójdzie? Mam radeon 9000 PRO 128bit 128MB RAM , ma obsługę dX8?

ja tego nie jarzę !!

Nie wchodząc w szczegóły po prostu spróbuj i zobaczysz co będzie się działo!Ja np. kiedy jeszcze miałem GeForce 2 MX 440 64MB zainstalowałem DX9.0 i wszystko chodziło normalnie tylko po prostu nie działały pewne efekty wynikające z możliwości DX9.0(odbicia,czy też cieniowanie)

No pewnie, programowo mogę, mam DirectX 9.0c, ale jest chyba cos takiego jak sprzętowa obsługa DirectX? Pełne wykorzystanie mozliwosci? :?

Szkoda,że autor tego topica niepofatygował się poinformować zainteresowanych,że rekomendowane minimum na to,to Wnidows 2000/XP.Zmarnowałem 5 godzin,żeby to ściągnąć a jak się nieuruchomiło to dopiero się zorientowałem,że na W98 ta bestia nie chodzi!

ale zauważ kerimus , że Microsoft zręcznie prowadzi politykę wykańczającą starsze wersje swoich “okienek”!! są już gry tylko na XP czy 2000 (np. Doom3); teraz dochodzą programy; i to nie tylko do optymalizacji, ale też takie, które niedawno nie miały aż tak rygorystycznych ograniczeń jak Windows 2000/XP!! jak na przykład 3D Mark 05

Jeszcze niedawno jak królował W98 to wszystko chodziło nawet ma W95,a teraz "małymiękki"pogrywa sobie w kulki.To jest po prostu zwykłe chamstwo! !!

oni to raczej traktują jako krok w przód!! za jakiś czas jak udostępnią Longhorn`a to już z całą pewnością zasłużony W98 pójdzie w odstawkę !!

Jak by mieli te swoje systemy po 100-200 zł to jak dla mnie mogli by je zmieniać co roku,ale na razie za te 450-1000 zł to ja wysiadam! !!

co racja to racja!! za błędy jednak trzeba płacić !!

Ja tylko chciałem obejrzeć sobie animacje.Niestety kicha!

Na moim sprzęcie:

:arrow: Płyta Główna: ABIT Vi7

:arrow: Procek: Celeron 2.2GHZ 400MHZ FSB 128KB Cache

:arrow: Pamięć RAM: 256 DDR Kingston 333MHZ

:arrow: Grafa: GeForce MX440 64DDR 128Bit AGPx8

Chyba na tym nawet nie wystartuje 3DMARK 2004. :lol: :smiley:

Minimum rekomendowane dla 3DMark05:

x86 compatible processor with SSE support, 2GHz

512MB of RAM

1.5GB of free hard disk space

Windows® 2000/XP with the latest updates & Service Packs

DirectX®9.0c or later

DirectX®9.0 compliant graphics adapter that has 128MB of memory and is capable of PixelShader 2.0 or higher

Microsoft® Internet Explorer 6

…i wszystko jasne! !!

Ja z moim Windows 98 SE mogę obejść się tylko smakiem! !!

Pewien Włoski zespół składający się z trzech topowych overclockerów Maxa, Giampa i Giorgio ustanowił nowy rekord w programie testującym 3D Mark 2005. Komputer który w dzisiejszych czasach jest potworem wydajności został dodatkowo ekstremalnie podkręcony, czego rezultatem jest imponujący wynik wynoszący 26972 punkty.

Więcej…www.egielda.com.pl

kerimus

Madafaker

Chyba czas zakończyć wykopaliska