3DMark05

Czy ktoś już rzucił swój sprzęt w paszczę tego benchmarka ??

…“Jeśli chodzi o zdobyte punkty, to jak na razie najlepszy wynik osiągnęły karty GeForce 6800 Ultra. Nie jest to nic dziwnego jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że pracowały w tandemie, w trybie SLI, na potężnej maszynie wyposażonej w procesor P4 3,4 EE oraz płytę z chipsetem Tumwater. Uzyskany wynik to 7229 pkt”…

nawet nie spełniam minimalnych wymagań !!

moj wynik 6481

karta graficzna PNY Quadro FX 4000 256mb DDr3

takze podkrecona

procek Athlon XP 1800 up 2912 (12,5x233) (3ghz)

1024mb ramu (2x512mb Kingston DDR 400 (466) CL -3)

plyta glowna MSI K7N2 Delta2-FSR

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Wiem ze moj sprzet nic ciekawego nie pokaże ale chcialbym zobaczyc na co go stac. Jednak mam klopot ze sciągnieciem tego benchmarka, nie mozna ustanowić połączenia z serwerem ;/ a gdzie indziej nie chce mi sie tego szukac :wink:

Chicken sprobuj z tej strony ja akurat z tej sciagalam

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=576

Zazdroszcze tylu ramu :smiley:

Kamcia gratuluję takiego wyniku…choć wydaje mi się wręcz niewiarygodny w porównaniu z moim osiągniętym na Radeon 9500 PRO /912 :frowning: /…fakt faktem iż grafika w tym benchmarku robi wrażenie…

Poniżej podaję idealny link do ściągnięcia 3Dmark05…szybkość nie schodziła poniżej 250 kbps:

http://download.adrenaline.brturbo.com/ … Mark05.exe

Oto lista:

http://www.futuremark.com/download/?3dmark05.shtml

Madafaker niema za co ,ale ogolnie powinno byc wyzej za slaby procek juz jest za niskie FSB ustawione i tyle ,ale to tylko test i tak

wiec spox osobiscie

niemam zamiaru kupowac

lepszego hihiih jak narazie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

na super sprzetach

jak max bedziecie mieli 3500

to juz bedzie spoko

karta Profes. to karta HighEnd

Ja mam Geforce 4 titanum i mi wyskakuje że nie obsługuje Pixel shared 2.0

Mam to samo GFTi4200, 512DDR, ATH2000. Jakis blad :sciana: :sciana: Chyba trzeba odswierzyc sprzet :spoko:

czesc.

procesor: Athlon XP 2500

pamiec: 512 MB

grafika: Radeon 9600, 128 mb

płyta: Soltek SL-75FRV

wynik: tragedia (1007 ;/ )

Kamcia_18 , Madafaker dzięki za linki do programu :slight_smile:

Przy zmianie rozdzielczości na 640x480 osiągnąłem 1117 punktów…ale cóż widocznie Athlon 1.7 i 512 Ramu plus Radeon 9500 PRO to za mało…

Ale jest mały plusik iż przy takiej rozdzielczości aż miło “demo” obejrzeć…

Jak czytam Wasze posty to mnie to trochę dziwi.Na niektórych topicach większość userów bije się w pierś,że nie ma czasu na takie pierdoły jak granie,a teraz analizujecie z namaszczeniem wyniki,które mają w rzeczy samej wskazać przydatność kompa w najnowszych grach a nie do pisania w Wordzie?Możecie mi wytłumaczyć jak to naprawdę z Wami jest?

kerimus , niektórzy nie używają kompa tylko do pisania w Wordzie czy tylko do odbierania poczty. Przeciez nikt Cie nie zmusza do tego abys testowal swojego kompa, a niektórych po prostu ciekawi na co stac sprzęt ktory się ma. Tak jak ja, zrobilem ten test z czystej ciekawosci :slight_smile:

Ja używam kompa do wszystkiego,do czego się tylko da go wykorzystać,do grania także!U nas w kraju panuje dziwny zwyczaj,że jak dorosły człowiek pogrywa na kompie to myślą,że jest czubek i dlatego wielu ludzi udaje,że tylko do pracy używa kompa.Podobało mi się kiedyś jak jedna babcia(około 65 lat)przyznała się,że uwielbia grać w Playstation!I chciałbym tylko o szczerość userów,nic więcej,dlatego napisałem to co napisałem wcześniej!

Dlaczego!!?? Ja zawsze się ciesze jak widzie starszego człowieka grającego w gry :smiley: Nie wiem dlaczego,ale ciesze się :roll: :smiley:

Młodzi inaczej postrzegają te rzeczy a moi rówieśnicy myśla,że mam świra!Stare pryki myślą,że komputer ewentualnie dobry jest tylko do przeglądania stron “xxx”!!!Oczywiście kompletnie tym się nie przejmuję :lol:

No i tak temat zaczął odchodzić od głównego przesłania…za kilka miesięcy nabywam prawa emerytalne i nie oglądam “xxx”,ale w gry również przestałem grać z braku czasu…

A teraz Panie i Panowie wracamy do 3DMark05…

3920 pkt na sprzęcie…Athlon 2.6 …512 RAM…GF 6800 GT…płyta+karta firmowa Gigabyte… w świetle tego wynik Kamci jest kosmiczny…oczywiście test był robiony na standardowych ustawieniach 3DMarka05 w rozdzielczości 1024x648…