3DMark05

(Madafaker) #1

Czy ktoś już rzucił swój sprzęt w paszczę tego benchmarka ??

..."Jeśli chodzi o zdobyte punkty, to jak na razie najlepszy wynik osiągnęły karty GeForce 6800 Ultra. Nie jest to nic dziwnego jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że pracowały w tandemie, w trybie SLI, na potężnej maszynie wyposażonej w procesor P4 3,4 EE oraz płytę z chipsetem Tumwater. Uzyskany wynik to 7229 pkt"...

(Duch) #2

nawet nie spełniam minimalnych wymagań !!

(Xiao19) #3

moj wynik 6481

karta graficzna PNY Quadro FX 4000 256mb DDr3

takze podkrecona

procek Athlon XP 1800 up 2912 (12,5x233) (3ghz)

1024mb ramu (2x512mb Kingston DDR 400 (466) CL -3)

plyta glowna MSI K7N2 Delta2-FSR

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Chicken82) #4

Wiem ze moj sprzet nic ciekawego nie pokaże ale chcialbym zobaczyc na co go stac. Jednak mam klopot ze sciągnieciem tego benchmarka, nie mozna ustanowić połączenia z serwerem ;/ a gdzie indziej nie chce mi sie tego szukac :wink:

(Xiao19) #5

Chicken sprobuj z tej strony ja akurat z tej sciagalam

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=576

(Dragonlnx) #6

Zazdroszcze tylu ramu :smiley:

(Madafaker) #7

Kamcia gratuluję takiego wyniku...choć wydaje mi się wręcz niewiarygodny w porównaniu z moim osiągniętym na Radeon 9500 PRO /912 :frowning: /...fakt faktem iż grafika w tym benchmarku robi wrażenie...

Poniżej podaję idealny link do ściągnięcia 3Dmark05...szybkość nie schodziła poniżej 250 kbps:

http://download.adrenaline.brturbo.com/ ... Mark05.exe

(system) #8

Oto lista:

(Xiao19) #9

Madafaker niema za co ,ale ogolnie powinno byc wyzej za slaby procek juz jest za niskie FSB ustawione i tyle ,ale to tylko test i tak

wiec spox osobiscie

niemam zamiaru kupowac

lepszego hihiih jak narazie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

na super sprzetach

jak max bedziecie mieli 3500

to juz bedzie spoko

karta Profes. to karta HighEnd

(Del15piero) #10

Ja mam Geforce 4 titanum i mi wyskakuje że nie obsługuje Pixel shared 2.0

(Jelons) #11

Mam to samo GFTi4200, 512DDR, ATH2000. Jakis blad :sciana: :sciana: Chyba trzeba odswierzyc sprzet :spoko:

(Chicken82) #12

czesc.

procesor: Athlon XP 2500

pamiec: 512 MB

grafika: Radeon 9600, 128 mb

płyta: Soltek SL-75FRV

wynik: tragedia (1007 ;/ )

Kamcia_18 , Madafaker dzięki za linki do programu :slight_smile:

(Madafaker) #13

Przy zmianie rozdzielczości na 640x480 osiągnąłem 1117 punktów...ale cóż widocznie Athlon 1.7 i 512 Ramu plus Radeon 9500 PRO to za mało...

Ale jest mały plusik iż przy takiej rozdzielczości aż miło "demo" obejrzeć...

(system) #14

Jak czytam Wasze posty to mnie to trochę dziwi.Na niektórych topicach większość userów bije się w pierś,że nie ma czasu na takie pierdoły jak granie,a teraz analizujecie z namaszczeniem wyniki,które mają w rzeczy samej wskazać przydatność kompa w najnowszych grach a nie do pisania w Wordzie?Możecie mi wytłumaczyć jak to naprawdę z Wami jest?

(Chicken82) #15

kerimus , niektórzy nie używają kompa tylko do pisania w Wordzie czy tylko do odbierania poczty. Przeciez nikt Cie nie zmusza do tego abys testowal swojego kompa, a niektórych po prostu ciekawi na co stac sprzęt ktory się ma. Tak jak ja, zrobilem ten test z czystej ciekawosci :slight_smile:

(system) #16

Ja używam kompa do wszystkiego,do czego się tylko da go wykorzystać,do grania także!U nas w kraju panuje dziwny zwyczaj,że jak dorosły człowiek pogrywa na kompie to myślą,że jest czubek i dlatego wielu ludzi udaje,że tylko do pracy używa kompa.Podobało mi się kiedyś jak jedna babcia(około 65 lat)przyznała się,że uwielbia grać w Playstation!I chciałbym tylko o szczerość userów,nic więcej,dlatego napisałem to co napisałem wcześniej!

(Damian) #17

Dlaczego!!?? Ja zawsze się ciesze jak widzie starszego człowieka grającego w gry :smiley: Nie wiem dlaczego,ale ciesze się :roll: :smiley:

(system) #18

Młodzi inaczej postrzegają te rzeczy a moi rówieśnicy myśla,że mam świra!Stare pryki myślą,że komputer ewentualnie dobry jest tylko do przeglądania stron "xxx"!!!Oczywiście kompletnie tym się nie przejmuję :lol:

(Madafaker) #19

No i tak temat zaczął odchodzić od głównego przesłania...za kilka miesięcy nabywam prawa emerytalne i nie oglądam "xxx",ale w gry również przestałem grać z braku czasu...

A teraz Panie i Panowie wracamy do 3DMark05...

(Madafaker) #20

3920 pkt na sprzęcie...Athlon 2.6 ...512 RAM...GF 6800 GT...płyta+karta firmowa Gigabyte... w świetle tego wynik Kamci jest kosmiczny...oczywiście test był robiony na standardowych ustawieniach 3DMarka05 w rozdzielczości 1024x648...