3DMark06 - zawiesza się zaraz po włączeniu

Witam, mam strasznie uciążliwy problem odnośnie 3DMark06, otóż zaraz po zainstalowaniu go na komputerze i to pod Windows XP jak i Vista zawiesza sie jeszcze na LOGO startowym. Problem zaczął się gdy zakupiłem Sapphire Radeon HD 2600XT 256MB / 128bit / GDDR3. Wcześniej gdy miałem Radeona X 1300PRO 256MB / 128bit / DDR2 to wszystko chodziło normalnie. Bardzo mnie to dziwi bo nie spotkałem sie w internecie z takim bądź podobnym problemem, a nawet tym 3DMarkiem testowano taką kartę jak moja i wszystko działało. Może będą potrzebne jakieś Pathe dla tego 3DMarka?

PS: 3DMark01 działał, pobierałem też inną wersję 3DMark06 i to też nie przyniosło pożądanego skutku.

Z góry dzięki za pomoc, Pozdrawiam.

Też miałem Sapphire Radeon HD 2600XT i 3dMark06 nie chodził pisałem firmy Futuremark i oni mówią że nie ma rady nie będzie działać.

…no dobra, to w jaki sposób mam sobie sprawdzić wydajność karty graficznej skoro 3DMark06 ani 05 nie działają, a o dziwo 2001 działa??

No to chyba logiczne, użyj 3DMark01!

Wiem że logiczne, spokojna Twoja głowa, już testowałem nim nie raz, tylko po prostu chciałbym czymś nowszym ją przejechać. Ogólnie dzięki za info.

W skrócie do 3dmarka dopisz w linii elementu docelowego po " -nosysteminfo

pozdro