3rd master hard disk error

Podczas uruchamiania komputera wyskakuje mi taki błąd, jak w tytule, pod nim pisze “Press F1 to continue”. Kiedy klikam F1 pisze coś o naciśnięciu klawisza. Naciskam byle jaki klawisz i wyskakuje to samo po angielsku. Co mam zrobić? To wszystko dzieje się na pierwszym ekranie, na którym piszą rzeczy jak “press F11 to enter boot menu” itp. Jeśli to zły dział proszę o przeniesienie.

@edit Już rozwiązane wystarczyło pomieszać trochę w kablach i działa.

Siemka, widzę że problem rozwiązany, niestety u mnie też wyskakuje podobny błąd i nie pomogło nic zmiana kabli itd. Wiecie może co z tym zrobić? Ogólnie rzecz biorąc to dysk działał, był wykrywany, ale podczas tworzenia partycji w instalatorze Windowsa nagle wyskoczył bsod z błędem 0x0000008E (sprawdzałem RAMy i działają). Później podczas uruchamiania wyskakuje ten błąd “3rd master hard disk error”, a w BIOSie informacje o dysku nie są wyświetlane (pokazuje, że jest dysk podłączony, ale nie wyświetla pojemności dysku). Podczas uruchamiana dysk co sekundę wydaje dźwięk podobny do takiego, jaki wydaje dyskietka jak się coś na nią zapisuje. Podejrzewam, że uszkodziłem jakoś niechcący dysk, ale być może się mylę. Dysk to 1TB WD10EAVS 8mb cache; płyta główna Asrock 4coredual-sata2.

PS. Tą płytę główną niedawno kupiłem i podczas uruchamiania miałem błąd “CMOS: Checksum Bad” i wybrałem “resume” i dysk działał.