3x mini jack na 1 mini jack

Witam,

Kupiłem sobie głośniki 5.1. Niestety mój komputer nie ma karty dźwiękowej (ma zintegrowaną) a z głośników wychodzi kabel rozdzielający się na 3 wtyczki mini jack (zieloną, pomarańczowa i czarną). Ja przy komputerze mam tylko wejście na 1 jack(zieloną wtyczkę). Moje pytanie brzmi: Czy można kupić jakąś przejściówkę, która zmieniła by 3 mini jacki w jeden. Jeśli tak to jak się coś takiego nazywa, bo nie mogłem znaleźć czegoś takiego na allegro. Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Dużo lepszym rozwiązaniem będzie zakup nawet najprostszej karty dźwiękowej 5.1.

http://allegro.pl/listing.php/search?bu … =1&order=p

No tylko większość tych tańszych ma tylko 2 gniazda - mikrofon i słuchawki. Ja mam 3 jacki więc chyba nim nie to nie da. A ta przejściówka nie da nic? Bo w sumie nie musi być dźwięk w 5.1. Wystarczy stereo…

sprawdz w ustawieniach, niektóre zintegrowane kary mają mozliwość konfiguracji wyjść, np. mikrofon na subwoofer i centralny , a wejście liniowe na głośniki tylne,

a jak nie to tu masz kary 5.1:

http://allegro.pl/sound-blaster-live-5- … 76674.html

http://allegro.pl/creative-sound-blaste … 47072.html

No nie patrz na te USB za 2 - 8 zł, karty za 17 zł i wyżej, mają już więcej gniazd.

To jest laptop więc te karty co dałeś nie wejdą. A dałbyś jakiś przykład za te 17zł?

No to mogłeś napisać, że tak się sprawa przedstawia.

Podał ci dodor taki przykład, ja też podałem, wystarczy stronę przewinąć (ale nie dla lapka, chociaż wszystkich nie przeglądałem)

W sensie o jaki przykład chodzi? O to podłączenie do wejścia mikrofonowego? Próbowałem ale nie za bardzo to działa (nie wszystkie głośniki chodzą). Obecnie znalazłem huba 1jack na 2 jacki i podłączyłem te 2 z 3 kabelków. Oczywiście nie wszystko chodzi ale przynajmniej gra. Jaka pozostaje mi możliwość?

http://allegro.pl/karty-muzyczne-sound- … rzne-63046