4 kolory 8400 gs

Witam mam problem ze swoja karta graficzna nvidia 8400 GS, otoz na poczatku podczas grania monitor robil sie czarny potem gdy znow sie wlaczal wyskakiwal mi komunikat o tym ze sterownik nvlddmkm.sys przestal dzialac ale odzyskal sprawnosc… potem komunikat przestal wyskakiwac ale komputer po tym jak gasl monitor calkowicie sie zawieszal. gdy pewnego razu zrestartowalem go po takiej zawieszce komputer wlaczyl sie ale w rozdzielczosci 640 na 480 i w 4 kolorach (VIsta w 4 kolorkach to glupia rzecz :shock: ) i za nic nie mozna bylo ustawic z powrotem odpowiedniej rozdzielczosci i kolorow. w dodatku w menadzeze urzadzen pojawil sie komunikat obok karty graficznej ze urzadzenie to zostalo zatrzymane z powodu zaroportowanych bledow. nie wiem co robic ponowne zainstalowanie sterownikow nic nie dalo… prosze o szybka pomoc

  1. Odinstalować sterownik

  2. usunąć programem (google: nvidia driver remover) pozostałości

  3. zainstalować ponownie sterownik

Próbowalem już i nic nie dawało ale nie tym “nvidia driver remover” tylko driver cleaner 3.3 i dalej to samo.

Przeniesiony z Problemy :arrow: Hardware, Sterowniki

Wyczochrany , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

Popraw pisownię wg cytatu poniżej, brak reakcji skutkuje przeniesieniem tematu do :arrow: śmietnika