4-pinowe zasilanie 12V do core 2 duo starczy?

witam, kupilem zasilacz dzisiaj, bo nie bylo takiego jaki chcialem i wlasnie skladam komputer.

w instrukcji do plyty radza zeby byl 8-pinowy a tu jest 4-pinowy. cos sie moze stac jezeli podepne tylko ten 4-pin zasilanie??

Komputer moze sie nie odpalic :)… hehe…

Kup poprostu przejściówkę…

http://www.tryton.com.pl/Start.asp?page … tow%3D4349

tzn. jaki? chyba nie wcisneli ci jakiegoś mustanga, albo feela :shock:

o kurde, to niezle… zaraz bede sprawdzac, ale mi syf wcisneli, a 5 razy powtarzalem ze to zasilacz do cere 2 duo!

w instr. do plyty jest napisane ze odpale i bedzie dzialac na 4-pin, ale mimo tego bardzo zalecaja 8-pin. ciekawe czy mi teraz dziad wymieni ten zasilacz na taki jak ma byc! !!

warebel

WSZtm

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i poprawić posty.JNJN

Czytaj instrukcję do płyty głównej i zgodnie z zaleceniami ma być podpięte zasilanie do płyty.

nie no bez przesady, mial byc topower, ale sie skonczyly i wzialem chiefteca 450W.

Na jakimś forum(nie pamiętam jakim) też był taki temat i wszyscy odpowiadali, że się nic nie stanie. Co więcej, niektóre płyty mają zaślepkę na gniazdo 8-pinowe, tak aby podłaczyć właśnie wtycznę zasilacza 4-pinowego.

czytam instrukcje, wlaśnie cytuje że napisali o 4-pinowym i o tym że zalecają 8-pin. boje sie żeby coś się nie stało, w końcu wydałem ponad 3.000 na same flaki…

Złączono Posta : 24.03.2007 (Sob) 17:16

thx, więc mogę z czystym sumieniem odpalić nowy komp… potem napisze czy sie nie spalił :slight_smile:

Totalna Bzdura :lol:

@warebel

Ja ma usiebie podpiete tylko 4-pin bo 8 pin brak w moim zasilaczu,nic ci sie niespali.

jak do tej pory wszystko dziala bardzo dobrze, dzieki za pomoc :slight_smile: