4 pytania dotyczące ''remapowania'' oraz naprawy błędnych sektorów

Witam.Mam kilka pytań dotyczących ,remapowania" oraz naprawy błędnych sektorów na dysku twardym.                                                                

1.Czy po ''remapie" dysku twardego dane zostaną utracone ?                                                                                                                                      

2.Czy potrzebny jest program do wykonania ‘‘remapu’’ ?                                                                                                                                               3.Czy ‘‘remapowanie’’ trzeba wykonać podczas uruchamiania systemu i ustawić w BIOSI’IE czy można podczas korzystania z komputera ?            

4.Czy po ‘‘remapie’’ system automatycznie naprawia niestabilne sektory czy trzeba samodzielnie ?                                                                            

 

1.tak

2.tak

3.tak (bootowanie z płyty)

4.nie

po co chcesz to wiedzieć NezY Aka Derp?

Ponieważ mam BSOD’A przyczyną są błędne sektory na dysku i próbuje coś naprawić ale moja wiedza do komputerów nie jest taka dobra

a skąd czerpiesz wiedzę,że przyczyną BSODA sa bady na dysku twardym Twojego komputera?

jak to ustaliłeś i czym?

Jeszcze jedno pytanie.To sie traci dane z dysku c i d czy tylko c ?

traci się wszystko na całym, remapowanym dysku

akurat informacja w statusie żółtym nie oznacza,że jest uszkodzony dysk

i pierwsze słysze,znaczy czytam,że CDI próbuje coś naprawić

z tego co tu czytam, nie masz absolutnie wiedzy, żeby sprawdzić kondycję dysku lub naprawiać go programowo

przemyśl dobrze zanim się :?  tego podejmiesz

Chodziło mi o to,że ja próbuje naprawić :P 

nic nie naprawia…tak ci się jeno wydaje

jaki jest kod bsoda?

jak są to gry z gorszą grafiką od Battlefield 3 (Np. Garry’s Mod gra z 2006r.)to BSOD 124 ale jak np jest to Counter Strike : Global Offensive to 3B tak samo jak podczas bf3 też 3B