4 wiersze z Worda w jedną koórkę Excela - pomocy!

Witam,

Mam następujący problem:

Usiłuję wkleić 3 linijki z Worda do jednej komórki Excel. Normalne kopiowanie powoduje, iż każdy wiersz z Word zostaje skopiowany do osobnej komórki Excel - jeden pod drugim.

Zależy mi na tym by np.:

słowo 1

słowo 2

słowo 3

skopiować w takim właśnie układzie z Ms Word do komórki np.: A1 w Excel. (normalne kopiowanie powoduje iż tylko słowo 1 zostaje skopiowane do A1, a pozostałe - pod nim, w poniższych komórkach A2 oraz A3). Po każdym słowie w Word jest [enter].

Proszę o pomoc. ![-o<

Z góry dzięki!

Dymu83

To proste. Kopiujesz te słowa, zaznaczasz w excelu komórkę i u góry po prawej masz puste, białe pole. Klikasz nam prawym i wklej. Na pewno działa w office 2007, nie wiem jak we wcześniejszych.

Mam Office 2000. żadne puste, białe pole mi się nie pojawiło. gdzie ono się znajduje?

Chodzi mii o pole tekstowe gdzie możesz wpisywać tekst (oprócz samej komórki). Może znajdować sie gdzie indziej.

A czy istnieje możliwość zrobienia tego nie ingerując w samą komórkę?

najprościej i najszybciej jak się da. na zasadzie ctrl+c - ctrl+v, żeby program sam już wszystko konwertował.

Aby wstawić ENTER w komórce Excela należy nacisnąć Lewy ALT + ENTER.

Nie wklejaj treści bezpośrednio do komórki, tylko do tego szerokiego paska. Tam z reguły piszę się to samo, tyle, że Excel na to inaczej reaguje, czyt. wstawi wszystko do jednej komórki.

To pole się znajduje tam, gdzie jest taki mały kwadracik od wstawiania funkcji. Tam też pokazywał się adres komórki.