40 tysięcy błędów w XP

(Duch) #1

i co wy na to... od razu informuję, że nie czepiam się giganta z Redmond, ale skoro wszyscy to wszyscy, nie :wink:

tak czy owak zwala z nóg zwłaszcza ten fragment o Win2000 tak chwalonym we wszelkich kręgach informatycznych :-s

(iGreq) #2

W ydaje mi się, że na 40 milionów linijek 40 tyś błędów to jednak mało...

T o samo tyczy się 2000, to naprawde b.dobry OS, wszystko zalezy jakiej wagi są to "błędy"

(Kos@) #3

Cieszmy się że tylko tyle błędów jest popełnionych.

Tak naprawdę Windows jest bardzo dobrym systemem, jednak większość ludzi nie potrafi po prostu go obsłużyć i stąd taka opinia. Najłatwiej "zwalić winę" na sprzęt- bo jest do du*y, co nie?

Dużo osób chwali Linuksa, który też nie jest zły. Jednak tutaj mamy mały paradkos, ponieważ większość osób które go chwalą, w życiu nie widziały KDE czy GNOME... Najłatwiej paplać językiem.

A ja tak czy inaczej, uważam Windowsa za naprawdę dobry system.

(>Ziom<) #4

Owszem, zgodzę się, ale do grania i do nietypowych aplikacji.

Pracować jednak wolę na Linuksie, bo jest i szybszy i wiem że nie wyskoczy mi żaden BSOD podczas zapisywania pliku we writerze :stuck_out_tongue:

no ale dużo bym zrobił za te 1500 zł na oryginalnego Wina, choćby, żeby zagrać w parę gierek, których nawet nie rozpakowałem.

(Siekiera666) #5

Kos@ jakby wszyscy byli za linuxem z czego by szło że kilo gier aplikacji byłoby na niego to byś był za linuxem i takie pytanie ile razy resetujesz kompa na mieś