4563182 Blokujcie Ten Numer-To Niebezpieczny Haker

Haker który podaje sie za ojca 14-letniej Karoliny,rozsyła on po sieci niebezpiecznego wirusa który niszczy całkowicie dysk twardy.Jeśli dostaniecie wiadomośc od tego numeru to automatycznie go zablokujcie,nawet nie odpisujcie tylko od razu go zablokujcie na stałe na gg.Musimy powstrzymac tego hakera w rozprzestrzenianiu wiruwsa i zadbać o bezpieczeństwo naszego komputera.Najlepszym sposobem na to jest zgłoszenie na policje tego anonimowego hakera gdy tylko dostaniemy wiadomośc z tego numeru.Ja powiadomie serwis gg by skasowali ten numer z bazy danych.Dziekuje bardzo za przeczytanie tego artykułu i strzeżcie się tego numeru

Wątpie żeby jakiś człowiek siedział cały czas i wynajdywał nieznajomych.

Jest to raczej BOT rozsyłający takie wiadomości :wink:

ale i tak trzeba blokowac ten numer i go unicestwic

ja go blokuje

A ja nie :stuck_out_tongue:

Wystarczy zaznaczyć opcję " Nie pokazuj wiadomości od nieznajomych" i po sprawie :slight_smile: Pozdro

Primo, jakim cudem (tak zrozumiałem ten tekst) po odpisaniu instaluje się virus, i, cytuję “niszczy całkowicie dysk twardy”?

Secundo, skąd wiesz że tak się dzieje?Sam przetestowałeś?

Ale w jednej rzecz się z tobą nie zgodzę, panie Scorpion18 , a w tym, że nie trzeba od razu go blokować, tylko trzeba uważać.

Dziękuję serdecznie za przeczytanie moich pytań i proszę o odpowiadanie w tym temacie.

Z pozdrowieniami dla wszystkich, Naczelny_polonista.

Takie numery to przechodziły na win98. Nie słyszałam o wirusie na nowszy system, który powodowałby uszkodzenie sprzętu. Sprecyzuj to:

Coś przekręciłeś :wink:

Scorpion18 smieszny jestes! :x jezeli to chacker to myslisz ze jak go zablokuje to nic mi nie zrobi? nierozśmieszaj mnie!

… i zje Ci komputer. :stuck_out_tongue:

a od kąd to wirus może zniszczyć dysk twardy??? usunąć dane to rozumiem… ale dysk twardy unieszkodliwić. :?

Sam widzisz jakie wirusy mogą być groźne.

To nie są żadne żarty.

Jak to mawiał mój nauczyciel od technologii informacyjnej

“To są idioci, którzy mają xxx we łbie”.

Opowiadał, że w środku wszystko spalone :mrgreen:

Chodzi o to, że zmieniają ustawienia w BIOSie i się robi za gorąco :mrgreen:

Scorpion18 nie bądź śmieszny.

Takie siejące panike łańcuszki to se wklajaj gdzie indziej.

Jak dla mnie temat wielki OT

http://atrapa.net/chains/blokuj.htm

Co za bzdury , aż sie nie chce czytac :evil: :twisted: Nie ma takiego wirusa , który calkowicie niszczy twardziela , jakby taki był to bębniliby o tym w necie :lol:

Hm, to samo dostałem na gg dwa dni temu.

Ja łańcuszków juz nie dostaje na gg :slight_smile:

Grunt to dobrze wykształcić swoją listę kontaktów. :wink:

I być zabezpieczony inną przeglądarką niż dziurawy IE.

Po pierwsze to nie hacker tylko kracker. Ludzie piszecie głupoty nawet nie wiecie kto to jest hacker…