4800x2 i GTX260 1792MB?

Witam.

Czy waszym zdaniem Althlon 64 4800 X2 2.50GHz wykorzystuje w pełni GAINWARD GeForce GTX 260 1792 MB DDR3/448bit , 585/2200MHz ??

Nie :stuck_out_tongue:

Musiałbyś zainwestować w phenoma x3 lub x4

Zresztą sprawdź włącz gta 4 i zobacz obciązenie procka i grafiki :smiley:

Gdzieś chyba tu na forum kiedys było tylko że jakiś intel wykręcony na 2.33

I proc 90-100% a grafa 40-45 :wink:

w 90 %

Gta 4 w bechmarku na full detalach :smiley: :smiley: :smiley: zużycie karty pokazuje 40% lub 58% ,Ram 77%,a procesora 97% lub 100%.A na mniejszych detalach Grafiki mniej a procka to samo :expressionless: :expressionless:

No widzisz więc masz odpowiedź w 50% około :slight_smile:

Ale zeby pograc w crisisa lub gta 4 na full płynnie tzn 30fps na biedę to musze zmienic procka bo nie wyrabia?

Co lepiej wybrac http://www.allegro.pl/item751839957_amd … oclaw.html

czy jakiegos Core 2 Quad?

Kupując Quada musiałbys zmieniac płyte główną ale jak masz kase to kup coś pod i5 :stuck_out_tongue:

A ten phenom w zupełności wystarczy i jeszcze bedzie na zapas jak go podkręcisz a podejrzewam że z 4.0 wyciśniesz jak kupisz jakies lepsze chłodzenie :stuck_out_tongue:

pytanko, po co ci gtx260 z 1,7GB ramu skoro tej karcie wystarczy 896MB ?

Wystarcza zależy do czego :stuck_out_tongue:

Bo do mario napewno 8)

Pamięć na karcie graficzne jest ważna gdyż na niej przechowywane są tekstury itp. :slight_smile:

Wiesz mi że jego karta lepiej sprawdzi się w rozdzielczośći full Hd i w 2560x1600 niż twoja :stuck_out_tongue:

Zauważ że 1 giga to juz od dobrego roku na kartach panuje 8)

Jak planujesz grać na rozdzielczościach oscylujących ok. 1920x … etc . to wtedy może tak duża ilość pamięci się przyda.

Bo wole miec wiecej :smiley: pamieci niz mniej :roll:

Ale jak kupie Phenom X3,X4 to i tak musze zmienic płyte bo nie obsługuje Phenom.

A co lepiej wybrac i5 , i7 czy moze Quada?

myslisz że twoja karta sprawdzi sie lepiej od mojej bo ma więcej pamięci ?

to jak twierdzenie że 9500gt 1GB GDDR2 jest dobra do wszystkiego :slight_smile:

Mysle ze tak,bo te karty i jeszcze GTX280 sa robione na jedne kopyto.

GTX 275 896 MB DDR3/448bit ,vs, GeForce GTX 260 1792 MB DDR3/448bit mojm zdaniem lepiej bedzie sobie radzic GTX260 Bo ma wiecej MB a ten sam podkład Bitowy.A ta 275 to jest ta sama karta co 260 tylko troche jest podkrecona na zegarach.

A i jesli chodzi o 9500Gt to miałem tą karte tylko z 512Mb i 128bit.

A jesli chodzi o 1Mb to mozna sobie ja w du… wsadzic bo jeden Mb na podkładzie 128Bit to jest tak jak by wpuscili na rynek karty z pamiecią 2Gb i na podkładzie 256bit to ta karta pracowała by jak dobry stary GF9600 z 1GB

tak sie składa że gtx275 ma 240 potoków, natomiast gtx260 był produkowany w wersjach 216 i 196 potoków także poczytaj zanim będziesz pierdoły gadał

tak samo gtx260 1,6GB można sobie wsadzić bo ta karta w grach nie wykorzysta tej pamięci nawet w fullhd :slight_smile: co najwyżej gta 4 pozwoli odblokować więcej opcji co i tak tej karcie się nie przyda bo karta nie wydoli…

Heh Dla twojej wiadomosci Gta 4 na tej karcie na full i i 1680x1050 ma 30-40fps ,

A jesli chcesz poruwnywac to wejdz na bechmark kart i sam sprawdz w niekturych grach twoja jest lepsza a w niekturych moja nieraz zalezy to od AA a nieraz od rozdzielcosci.

To wiec nie ma co sie kłucic :slight_smile:

ja w gta4 mam 50 klatek w dzień, natomiast w nocy mam 35

w benchmarki się nie gra toteż ich nigdy nie odpalam

Steemm nie pisz głupot bo drverxxl2008 ma racje :stuck_out_tongue:

Te karty sa porównywalne raz 1.7 GB bedzie lepsza raz 896 mb to zależy od silnika gry AA i detali tekstur i rozdzielczość :stuck_out_tongue:

Więc nie gadaj bez sensu 8)

1.7GB pamięci przydaje w bardzo wysokich rozdziałkach razem z AA, ale nie zawsze ta większa pamięć pomaga, bo jak jest słaba karta to nawet 10gb nie pomorze, bo gra i tak będzie się cieła.

Przeniesione “Gry” :arrow: Hardware