4windows 7 Home premium problem z windows update

Witam mam problem i nie problem w jednym z usługą windows update w windows 7 a więc opiszę problem:

Zainstalowalem windows 7 Home premium pierwsze co zaczołem robić to aktualizacje i tutaj problem gdy uruchamiam windows update poprawnie wykrywa updaty do pobrania lecz gdy klikam donwload zaczyna się no wlasnie zaczyna się pobierac tyle że sie nie pobiera pasek stoi na 0 procent, czasami gdy uruchomie ponownie komputer jest tak samo lecz i tak sie pobiera chociaż stoi na 0,zaś czasami gdy jeszcze raz zrestartuje kompa wszystko działa bez problemu lecz po ponownym uruchomieniu znowu to samo

ps zauwazyłem ze gdy zaaktualizuje się windows update agent wtedy sa takie cyrki…

a i jeszcze 1 używam modemu usb

Być może niska przepustowość modemu.Spróbój na szybszym internecie np. u kogoś znajomego.Uważaj na pisownię !

Tak potwierdzam przepustowość na pc 100-200kb na sekunde a na tablecie (5 slotów wlan w modemie) 2mb na sekunde:/

Czyli musze sie pomeczyć się te jeszcze 200 mb updatów

plmariuszpl, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.