5 Drukarek ! Którą wybrać?

HP DeskJet 3816 - 59zł.

HP DeskJet 5150 - 89zł

HP Photosmart 7260 - 99zł

HP D1360 - 125zł

Lexmark Z735 - 99zł.

Którą wybrać ? Pomóżcie proszę, bardzo zależy mi na czasie…

Hey !!

hmm… tez się zastanawiałem nad HP Photosnart 7260 ;), ale niestety muszę doliczyć za cartridże 70zł

a w HP D1360 mam odrazu cartridże…

Ja powiem ci tak jeżeli drukarke będziesz tylko używał do drukowania textu to weź pozycje 4 a jeżeli do textu i zdjęć obrazków itp to weź pozycje 3 no ale ja musisz jeszcze wliczyć kardridże to weź pozycje 4

ja częściej będę używał do textu…

ale raz na miesiąc chciałbym wydrukować ładne zdjęcia i żeby wyglądały podobnie to będę musiał kupić 3 nie ;>?

tylko wkurza mnie to ze bede musial placic 2 razy za przesylke ;/ bo ten sprzedawca nie ma cartridzy do tej drukarki

A co to za problem kupić zamiennik

chodzi o to ze na tę drukarkę wydam HP D1360 - 125 + 20 = 145zł (tusze w komplecie)

a na tę HP Photosmart 7260 - 99 + 25(przesylka) + tusze do 7260 = 60zł + 11zl (przesyłka) = 195zł!!

Polecam Lexmarka… Sama mam tego typu drukarkę, największy plus - jest oszczędna… :]

(nie powiecie mi chyba, że wydrukowanie około 500-600 stron na 1/5 pojemnika -> tusz -> to nie jest oszczędna)

Nie przesadzam… Mam dużo do drukowania (wiadomo student), więc po prostu się przekonałam co do niej :]

lexmark ? hmm… wykluczylem juz ja na samym poczatku :smiley:

o już decyzja zależy od ciebie ale jeżeli chodzi o cene to wziołbym 4 pozycje bo 3 pozycja to troche z drogo

no właśnie teraz to już sam niewiem ;/

czy dopłacić 50zł i mieć dobrej jakosci zdjęcia ? ( w sumie żeby mieć dobrą jakość musiałbym mieć specjalny tusz nr.58 i papier fotograficzny )

czy mieć tańszą (lepszą ?) drukarkę i dodatkowo 50zł w kieszeni i odrazu w tej cenie mam tusze…

Przecież nie jesteś maniakiem fotografi tylko drukarke bedziesz wykorzystywał głównie do textu dla mnie wybór jest oczywisty kandydat nr 4

no tez tak mysle :wink: i w tej drukarce nr.4 mysle ze tez beda ladnie wychodzic obrazki ;p