5 gb transferu strony www

(Portal24dk) #1

Witam

Czy 5 gb transferu na miesiąc na stroną www czy to dużo

(eyeti) #2

Zależy jakie dane będą na stronę.

Jeżeli stronka np: wraz z multimediami zajmuje 100 mb to obejrzy ją tylko 50 osób.

Ogólnie więc zależy od strony.

(lukjac) #3

Jeśli stronkę robisz w czystym HTMLu, może coś tam we flashu, to wg mnie te 5 GB to sporo. Pewnie na początku oglądalność strony będzie mała, ale z biegiem czasu gdy będzie atraktykcyjna ludzi będzie się pojawiać więcej, no i tych 5 GB nie będzie starczać pewnie.

(Maciej Szankin) #4

Pod forum, strony z newsami itp w sam raz. Jak masz zamiar spory download robić raczej nie starczy. A jeśli nawet nie dajesz masowo bezpośrednich linków do pliku do ściągnięcia kupie ludzi, to wg mnie i tak 1% odwiedzających zechce ściągnąć plik z działu download, więc zapewne z 2 tysiące wizyt na stronie się uzbiera.

(Skr3czu) #5

Napisz coś więcej, bo ciężko nam ocenić czy Ci wystarczy... nie wiemy co chcesz zrobić.Jeżeli jakiś download to Ci nie starczy :wink: jeżeli forum, albo prostą stronkę to pewnie na początek starczy.

(Portal24dk) #6

Chcę mieć stronę z dużą ilością artykułów do nauki angielskiego ,czyli to powiano wystarczyć

(Skr3czu) #7

Jeszcze zależy ile ludzi będzie odwiedzać stronkę :wink:, ale na początek starczy.

(rad @ interia.pl) #8

Tu poszukaj czehoś lepszego;

http://0hosting.bee.pl