5 urodziny vortalu?

Kiedy będą 5 urodziny vortalu(data).Na forum pojawiło się wiele komentarzy co do nowej odsłony vortalu na urodziny, czy to będzie na pewno?

Też chciałbym zobaczyć nową odsłonę Naszego Vortalu 8)

nic mi nie wiadomo na ten temat;) design portalu jest dosc ladny i przyjemny ale nie pogniewalbym sie gdyby go odświeżyli oczywiscie zeby tylko nie było gorzej

Wydaje, mi się, że urodziny będą w okolicach grudnia :?

Ponieważ vortal wystartował 7 grudnia 2002r :-o

Tez jestem ciekawy jak to nowe odsłonięcie bedzie wyglądało.

Start nowego vortalu miał już nastąpić ale natkneli na małe problemy, więc cierpliwości

Fajnie :wink:

Nom tak to rozumiem z tego co już przeczytałem na forum :slight_smile:

A po co coś ulepszać skoro jest dobre. Wydaje mi się że łatwo można przesadzić.

jakby wszyscy tak myśleli to istniały by tylko kompy z prockiem 600, 32ramami i 16grafiką

a internet by był rzędu 64kilobitów…

Ale ja nie twierdze żeby zostawić tak jak jest i nic nie zmieniać, bo kto stoi w miejscu ten się cofa. Wg mnie forum jest bardzo dobrze zrobione i jakieś radykalne zmiany tylko by mu zaszkodziły. Chodzi mi o trobne zmiany kosmetyczne.

A kto tu mówi o forum?.Oczywiście,że tak jak jest jest fajnie,ale przydała by się tu zmiana VORTALU!

Oczywiście chodziło mi o vortal a nie o forum. Sorki za przejęzyczenie :wink:

Każdemu się zdarzy :slight_smile: No to czekajmy na nowa odsłone(mam nadzieje że to nie tylko bedzie nowością)

Będzie nowa odsłona i Vortalu i forum. Jedno i drugie będą bardziej ze sobą zintegrowane. Zmieni się też platforma forum. Nie będziemy już mieli phpBB2, tylko wersję autorską Vortalu.