50+% uzycia proc. w "spoczynku". Logi

Pragnę się upewnić czy wszystko jest ok. Sądzę że nie . bo gdy nic nie robię procek powinien być uzywany max do 10% czyż nie ?;d (generalnie tak mialem) a teraz mam 57+% i trochę muli kompa

HJT

http://wklej.org/id/58363/?zawin=0

ComboFix

http://wklej.org/id/58364/?zawin=0

SR

http://wklej.org/id/58366/?zawin=0

Honda ,

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Log z HJT czysty.

Napisz, który proces ma największe zużycie.

hp digital imaging monitor i proces bezczynnościowy ;d

Proces bez czynności powinien zużywać 90-100% :wink: wtedy jest wszystko ok :slight_smile: no dobrze ale teraz serio Jeśli proces “hp digital imaging monitor” obciąża procesor możesz po prostu go wyłączyć przez ustawienia programu albo msconfig.To tylko:

A jeśli nie chcesz mieć pod jednym przyciskiem by zarządzać obrazami z tych urządzeń możesz to odłączyć.

Inny sposób to sprawdzenie czy aktualizacja oprogramowania lub tez sterowników od urządzenia wielofunkcyjnego nie pomoże.

Zajrzyj na tą stronę [ang.] http://www.file.net/process/hp%20digital%20imaging%20monitor.lnk.disabled.html mówi trochę o lokalizacji i potencjalnych zagrożeniach. Możliwe jest że Kasperski blokuje jakiś proces lub plik od tego procesu. Lun jest konflikt z programami MS office ewentualnie BitCommet. :slight_smile: Sprawdź te programy :wink:

czyli mogę to wyłączyć z autostartu ? to odpowiada ze update do drukarki ta ? dobrze zrozumiałem ?

Możesz wyłączyć jeśli zależy na obniżeniu w prosty sposób zużycia procesora. Odznacz to w auto start i zobacz co się dzieje :slight_smile:

Program ten tylko ma “przyspieszyć” zarządzanie skanerem lub aparatem firmy HP, w tym albo do zarządzania zdjęciami. Nie jest do samej drukarki ściśle rzecz biorąc. Raczej skanera lub aparatu, ale jako “nasłuchiwacz” tych użądzeń.

Update tego programu mógłbyś robić. Może ale nie musi to rozwiązać problem. Skoro jest to program obsługujący “wszystko w jednym”, co związane jest z HP i obrazami, można pokusić się o sprawdzenie czy aktualizacja systemu lub/i plików od płyty głównej związanych z USB nie jest potrzebna.

Jeśli nadmierne obciążenie występuje również przy innych aplikacjach związanych z grafiką i katalogami to problem może być związany z plikami systemowymi (ich brakiem lub nie aktualnością), kodekami, sterownikami karty graficznej.

nie no pliki aktualne ;] update ciągle robię ;]

ale ok wyłączyłem i szybciej o wiele jest… nie muli tak. będe jeszcze kminił z tym. Ale dzięki wielkie