500 Internal Server Error - Pomocy

Witam.

 

Posiadam witrynę na serwerze hostinger.pl i… strona chodziłą normalnie i nagle 2h temu wyskoczyło mi coś takiego : 

500 Internal Server Error

nginx

 

 

Co mam teraz zrobić? napisałem do nich ,że taki błąd mi się pojawił,strona nie rusza,witryna na jutro miałą być gotowa,a nawet serwer FTp mi nie chodzi ,aby przekopiować dane,co robic?

 

Proszę o pilną pomoc.

Dane możesz pobrać programem do FTP np. FileZilla. Aby się zalogować musisz znać swoje dane, znajdziesz je w cpanelu w zakładce Files stamtąd wybierasz Konat FTP.

Nagle samo nic nie wyskakuje, chyba że zaktualizowali ustawienia lub oprogramowanie serwera i nie akceptuje jakichś dyrektyw w pliku .htaccess.

Na serwerach hostingowych zazwyczaj w takim przypadku tworzy się albo plik error_log w katalogu gdzie wystąpił błąd lub masz w panelu hostingu ostatnie błędy.

tani hosting

Witam,

 

Czy na stronie były wprowadzane ostatnio jakieś poprawki w kodzie? Jeśli parser napotkał błąd to może stronkę wywalić bez podania w którym miejscu on wystąpił. I tak jak kolega wyżej wspomniał zapisać informacje o błędzie do pliku z logami.

Być może, że hosting zdechł. To częsty problem.

Bład hostingu:) problem rozwiązany:)

 

I całe 7 dni zajęło to administratorom hostingera ?

ŁAŁ !

 

ps. aktualizacje przekroczyły ich możliwości