*500 w orange (brak dostępu do danych)

zamawiam zawsze pakiet 500sms-ów za 5zł wszystko jest ok ale po paru dniach chciałem sprawdzić stan pakietu więc dzwonie na *500 wybieram wszystko tak jak zawsze potem pani lektor :smiley: mówi prosze czekać trwa weryfikacja i pochwili odzywa sie męski głos i mówi brak dostępu do danych. Spotkałem sie z tym pierwszy raz. Czy może ktoś sprawdzić (posiadacz telefonu w orange i osoba która używa pakietu 500sms-ów) czy u niego też tak jest?? Bo chciałbym koniecznie sie dowiedzieć ile smsów mi pozostało

Nie wiem czy to to samo, ale ja zawsze kupuje pakiet 600 smsow, z tego co wiem 500 nie ma, ale mogę się mylić. :slight_smile: A ile mi ich zostało sprawdzam wysyłając smsa o treści ILE na numer 1222 (koszt 1 sms z pakietu).

Zaloguj się na orange on-line i tam też masz wszystko

Jaka jest treść sms i nr. żeby wysłać sms po pakiet 600 SMS? W Orange GO.

Zeby miec pakiet 600SMS trzeba bodajze przejsc na taryfe POP. Pewnie zapytasz jak to zrobic, po prostu wyslij smsa tak jakbys zamawial pakiet czyli 600 na numer 1166 i przysla Ci smsa, ze musisz byc w POPie zeby kupic pakiet i bedzie tam tez instrukcja jak to zrobic. Jak juz przejdziesz na POPa to ponownie wyslij sms 600 na 1166 i bedziesz mial pakiet 600 smsow, ktory kosztuje 6 zł. Tak przynajmniej ja musiałem zrobic kilka miesiecy temu. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam.