5000 w dwa tygodnie?

Biorę udział w pewnym konkursie i jak pokazują poprzednie edycje muszę zdobyć około 4000 głosów, aby mieć szansę na wygraną. Konkurs trwa dwa tygodnie i dzisiaj mamy jego drugi dzień, a ja mam ok. 230 głosów. Macie jakieś pomysły gdzie zamieszczać informacje o konkursie, aby dużo ludzi ją widziało i chciało głosować? Może macie pomysły na jakieś inne niestandardowe akcje :slight_smile: Jestem otwarty na wszystkie propozycje, bo czasu jest bardzo mało! :smiley:

Wg, mnie to jakieś zaproszenie do pomocy w spamowaniu :slight_smile: A te 5000 to akurat… Jeśli jednak naiwnie wierzysz i intencje masz czyste, to powodzenia, ale z pomocą chyba nie specjalnie ktoś Ci przypłynie.

Co jest do wygrania? 

 

5000 zł :slight_smile: To konkurs organizowany dorocznie przez PZU, więc całkowicie legitny - dla członków organizacji studenckich, którym chce się coś więcej niż tylko uczyć na sesję i imprezować cały rok.

To właśnie definicja spamu tj.

  1. Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
  2. Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
  3. Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Tak więc czego byś nie zrobił i tak łapie się to pod spam ;) 

Według tej definicji to i Twoja wiadomość jest spamem ^^

Najlepszym miejscem są portale społecznościowe i poproszenie znajomych. A potem niech oni to przekażą dalej, itd.

Ciężko zdobyć w ten sposób 4000 głosów, ale chyba będzie trzeba próbować ^^

No ale gdzie w sieci masz większe skupisko ludzi niż na portalach społecznościowych? :slight_smile: Z tego co wyczytałem, to chyba jesteś studentem więc może zorganizuj jakąś akcję na uczelni?

Koleżanka brała udizał w podobnym konkursie gdzie teżliczyły się lajk czy tam głos i w ostatnich dniach kilka osób najwyraźniej je sobie kupiło, bo zdobyło ich nagle po kilka tysięcy dziennie ;) 

Nabijanie sobie głosów to całkiem inna sprawa. Jednak wystarczy że ktoś to sobie zauważy i możesz mieć po konkursie ;p

Głosy będą weryfikowane po tym czy IP pochodzi z Polski i do tego zbiera się je w aplikacji, więc nie tak łatwo je sobie dobić :slight_smile: