502 - Błąd Serwera


(garoz666) #1

Nie mozna korzystac z forum, co chwile ten bład, albo, że problem z połączeniem moim, a raczej T-Mobile. Wszystko inne działa.


(DewX) #2

Google Chrome 68.0.3440.91 na Huawei P10, Android 8.

  • wersja mobilna przeglądarki
  • w trybie wyświetlania mobilnym
  • w trybie incognito błędy nadal występują
  • powtarzalność błędu - “Często”

(cyngiel 1) #3

Też go dzisiaj mam.


(Bogdan_G) #4

Ktoś naprawia. To na portalu:
Też wyskakuje mnie błąd 500, ale odświeżam i DP ładują się. Wiem, że bierzemy udział w testowaniu, więc się nie dziwię, a co mi tam odświeżyć?

Błąd serwera 502 - to na forum. Też załapałem się.


(Fizyda) #5

To jest jakaś tragedia, facebook w chinach lepiej działa niż to forum … wróćmy może do IPB, było o niebo lepsze. Mam wrażenie, że ten skrypt jest jak Windows 10 - czyli cały czas w wersji alpha.


(Leszek2204) #6

przy wpisaniu komentarza wyskakuje błąd 502 ?


(Fizyda) #7

Przy wszystkim, a jak nie wyskakuje to forum muli jakby właśnie wchodziło w ostatnie stadium agonii.


(DewX) #8

Mówiłem, abyś składał CV do DP.


(garoz666) #9

Mi się nagle zrobiło teraz po południu, wczesniej forum latało idealnie. Moze Ubuntu albo Mint zachwalany tutaj się zaktualizował bez restartu i padł.


(Fizyda) #10

Tylko, co by to dało, problemem jest wydajność serwerów. Są tutaj dwie opcje, albo serwerów jest za mało, albo jest jakiś problem ze skryptem. W jednym i w drugim przypadku nic się nie poradzi, chyba, że zmiana skryptu.
Czemu nic się nie poradzi? Bo to nie od programisty zależy ile będzie serwerów, a od budżetu. Skryptu też nikt naprawiać w DP nie będzie bo to nie ich działa tylko programistów skryptu. Można tylko zgłaszać błędy, ewentualnie zmienić skrypt.