Automatyczne instalowanie sterowników problem

Witajcie, ostatnio zakupiłem sobie Windowsa 8 Pro, instalacja przebiegła pomyślnie, lecz jest problem, na Windows 7 instalowałem sobie ręcznie sterowniki do karty graficznej, jednak to tego systemu jest inaczej, instalują się automatycznie, oczywiście chcę nadmienić iż instalacja jak i system jest angielska.

Po instalacji przenosi mnie do menu głównego (kafelki), instaluję język polski, prosi mnie aby zatwierdziło tłumaczenie mam wylogować się, więc klikam, ale w tym czasie instalują się sterowniki do karty graficznej w (tle) i zaczyna mi migać ekran, bo przy instalacji musi raz mignąć, ale to non stop miga i muszę zrestartować komputer to wtedy się normalnie uruchamia, sterowniki są zainstalowane, nie wiem co jest grane, przecież przy instalacji wyłączyłem komputer (przy tym miganiu) i nie powinny się instalować.

Co mam w takim razie zrobić?

Może chociaż dwa słowa o komputerze / karcie graficznej ?

Karta graficzna gts 250. System tak jakby instalował sterowniki w tle Ale kilka minut po zainstalowaniu boję się nawet kliknąć zamykania systemu lub wylogowywania z niego raz nawet po instalacji instaluje sterowniki po godzinie nie wiem co jest grane.

WIN+R

RUNDLL32.exe NEWDEV.DLL,DeviceInternetSettingUi

?

Zapisz zmiany

Licząc od góry mam zaznaczone pozycje : 2 , 4 (5 ?) i 6.

PANEL STEROWANIA - WSZYSTKIE ELEMENTY PANELU STEROWANIA - WINDOWS UPDATE -  ZMIEŃ USTAWIENIA - Nigdy nie sprawdzaj czy są aktualizacje , OK

WIN+R

SERVICES.msc

WINDOWS UPDATE :

Tryb uruchomienia : Ręczny

 Odzyskiwanie - Nie podejmuj żadnej akcji x3 - należy stosować dla każdej usługi , aby tryb uruchomienia znaczył to co naprawdę znaczy w dosłownym jego rozumieniu !

ZastosujOK ,  Zatrzymaj usługę

Gdy pojawi się oferta aktualizacji sterownika , to należy ją dodać do aktualizacji ukrytych .

To co napisałeś to mam zrobić?

Zatrzyma to instalowanie tego sterownika  karty graficznej co po instalacji mi się instaluje?

Masz lepsze “wyjście” ? Samo się nie zrobi .

http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/94935/pl

A żeby same się nie instalowały sterowniki po wgraniu systemu to wyłącz internet, odznacz opcję automatycznego instalowania sterów, zainstaluj wcześniej pobrane odpowiednie sterowniki i po kłopocie. A z samym systemem to czy nie lepiej pobrać czysty obraz w polskiej wersji? i nie bawić się w dodawanie języków.