512 Mb ram poprawi wydajność w grach?

Chciałbym dokupić 512 Mb DDR RAM do mojego komputera ale czy w grach: Gothic 3, Oblivion, Battlefield 2, NFS Pro street, F.E.A.R, Dark Messiah of Might and Magic poprawi to wydajność czy procesor na to nie pozwoli??

4a42d87efe651a88.gif

witam,

ja bym odrazu kupił 1GB, i tak też tobie polecam

pozdrawiam

Dokupienie pamięci zawsze poprawi,na starym sprzęcie nie będzie duży wzrost wydajności,ale zwłaszcza Gothic 3 wymaga min 1,5 GB ram,obecne nowości lepiej działają na 2 GB ram,i taka ilość pamięci nawet na komputerach z XP staje się standardem,oczywiście jeśli grasz w miarę nowe gry jak na ten procek

w co niektórych poprawi, ale o graniu w G3 zapomnij nawet z 4GB ram na takim procku.

A jakiej firmy polecacie mi kupić 1 Gb??

PS. G3 zamula mi na najniższych ustawieniach i 800*600 wieć jak dożuce te 1 Gb to coś pomoże??

jaki to ram? 266,333,400mhz?

Weź Goodram

najlepiej kup takie same pamięci jak masz teraz.

szczerzę wątpię. G3 jest jedną z najgorzej zoptymalizowanych gier w historii. zamula nawet na bardzo mocnych konfiguracjach.

w G3 na pewno nie pomoże, ta gra potrafi przycinać na prockach dużo lepszych od Twojego, ramu też potrzebuje dużo, ale nawet jakbyś miał Gf’a 8800 i 16GB ramu to na procku 1.8 możesz zapomnieć o płynnej grze w G3.

OK. Dzięki za pomoc