512 Mb ram poprawi wydajność w grach?

(Konrado121) #1

Chciałbym dokupić 512 Mb DDR RAM do mojego komputera ale czy w grach: Gothic 3, Oblivion, Battlefield 2, NFS Pro street, F.E.A.R, Dark Messiah of Might and Magic poprawi to wydajność czy procesor na to nie pozwoli??

4a42d87efe651a88.gif

(mikber18) #2

witam,

ja bym odrazu kupił 1GB, i tak też tobie polecam

pozdrawiam

(Johny) #3

Dokupienie pamięci zawsze poprawi,na starym sprzęcie nie będzie duży wzrost wydajności,ale zwłaszcza Gothic 3 wymaga min 1,5 GB ram,obecne nowości lepiej działają na 2 GB ram,i taka ilość pamięci nawet na komputerach z XP staje się standardem,oczywiście jeśli grasz w miarę nowe gry jak na ten procek

(freedom) #4

w co niektórych poprawi, ale o graniu w G3 zapomnij nawet z 4GB ram na takim procku.

(Konrado121) #5

A jakiej firmy polecacie mi kupić 1 Gb??

PS. G3 zamula mi na najniższych ustawieniach i 800*600 wieć jak dożuce te 1 Gb to coś pomoże??

(Paweł0303) #6

jaki to ram? 266,333,400mhz?

Weź Goodram

(freedom) #7

najlepiej kup takie same pamięci jak masz teraz.

szczerzę wątpię. G3 jest jedną z najgorzej zoptymalizowanych gier w historii. zamula nawet na bardzo mocnych konfiguracjach.

(Krzysieek88) #8

w G3 na pewno nie pomoże, ta gra potrafi przycinać na prockach dużo lepszych od Twojego, ramu też potrzebuje dużo, ale nawet jakbyś miał Gf'a 8800 i 16GB ramu to na procku 1.8 możesz zapomnieć o płynnej grze w G3.

(Konrado121) #9

OK. Dzięki za pomoc