512 ram

Więc tak zarobiło sie wczoraj troche kaski i chce sobie dokupić 512mb ram (obecnie mam 256) Myślałem o tych http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77880901 Jak myślicie dobry wybór??? Aha czy bedąone chodzić na mojej płycie Asus A7V8X-X ???

Jeszce jedno pytanie obecnie posiadam 256mb( PC3200 DDR SDRAM) i tutaj moje pytanie czy moge do niej dołożyć ta kosc 512mb i wtedy bede miał razem 768ram czy bedą sie gryzły??? Zgóry dzięki za pomoc :]

Kingston 400Mhz jest obsługiwany przez twoją płytę główną, jednak nagłówek “TYLKO NA TEJ AUKCJI NIESAMOWITA PROMOCJA!” służy tylko do zrobienia w konia klientów bo w sklepie kosztuje 175-180 i lepiej kupić w sklepie bo tu zapłacisz jeszcze za przesyłkę i wyjdzie ci ogólnie drożej. Pozatym jak kupujesz na aukcjach to zawsze możesz mieć jakieś problemy z gwarancją.

“Jak myślicie dobry wybór” - tak Kingston jest dobrym producentem, ma pozłacane złącza i wieczystą gwarancję. Polecam także Geil`a bo ma praktycznie tą samą cenę, doskonałą jakość i do tego radiatorki :slight_smile:

“czy bedą sie gryzły” - Nie :slight_smile:

ok dzięki :] Czyli normalnie dodaje ramy do tych co mam teraz i smiga 8)

No to we wtorek trzeba do sklepu sie przejść :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 25.12.2005 (Nie) 19:52

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77551084 a nie lepiej te wziąść???

Hmmm tutaj jeśli dodasz przesyłkę wyjdzie Ci podobnie jak w sklepie. Z użytkownikiem 4speed nie powinno być problemów z gwarancją ponieważ jest to renomowany sklep internetowy. No i zawsze możesz zyskać jednego pozytywa na allegro :slight_smile: Tutaj już wedle twojego upodobania.

EDIT: Pozostaje jeszcze jeden minus kupowania na allegro :slight_smile: - tutaj jedyną formą płatności jest przelew, wiec będziesz musiał wysłać kase i poczekać aż ona dojdzie, potem czekasz 2 dni aż priorytet przyjdzie :slight_smile: a w sklepie idziesz kupujesz i masz.

Ale te ramy od 4speed na pewno beda chodzić na moje płycie i beda działac z moimi obecnymi ramami?

Nie widzę żadnych przeciwieństw. Jak masz jakieś wątpliwości to zawsze można zapytać sprzedawcy.