512MB + 512MB czy 512MB + 1024MB?

No właśnie mam podobny problem jak kolega http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=179929 Mam w kompie 512 i chciałbym sobie zwiększyć pamięć i nie wiem co wybrać tj. w temacie postu .Słyszałem gdzieś że dwie te same kości są bardziej kompatybilne niż dwie inne,na płycie głównej mam dwa gniazda na pamięć .Co więc mam wybrać :? Cena nie gra roli :slight_smile:

Na swoim drugim komputerze mam dwie kości 512 MB i jedną 256 - nie mam problemów. Ważne by tego samego typu.

najlepiej jakby pamięci były tej samej marki i miały takie same opóźnienia Cl

Nie powinno być żadnego problemu. Ja na swoim kompie mam 2 x 512 mb w Dual Chanel GoodRamy + 1024 Kingstona.

Jeśli chodzi o Gry, po dołożeniu Kingstona wydajność zauważalnie się poprawiła… np w Stalkerze to był wręcz skok milowy ;).

Zdecydowanie 1 GB to było dla tej gry za mało. Podobnie z Ghotic 3.

Ale jeśli chodzi o marki, to w 3D marku 03 straciłem jakieś 500 marków w ogólnym wyniku.

Jaką masz płytę?

Ile masz na ram?

Lepiej mieć więcej.

2x1GB lub 2x2GB :stuck_out_tongue:

Nazwa płyty głównej ECS 755-A2 (5 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio, LAN) :slight_smile: może nie jest zbyt dobra ale jakoś nie narzekam :slight_smile:

Pamięć mam 512 MB PC3200 DDR SDRAM “goodram”.Nawet nie wiem ile mogę do niej wcisnąć max 1Gb czy 2GB :roll:

sprawdź ile możesz włożysz w instrukcji obsługi. Najlepiej kup drugą tej samej marki czyli Goodrama.

To samo polecam :smiley:

Jednak będzie lepiej dla Ciebie to 512+1024 ja mam 512+256 i wszystko chula:P