512MB RAM i aero basic czy win classic?

Witam, tak jak w temacie. Lepiej używać przy takiej ilości pamięci aero basic czy windows classic? Jak to wygląda u was z wydajnością i komfortem pracy. Pewnie sidebaru nie używacie. A może lepiej wrucić do xp?

Kupiłeś sobie viste i chcesz wracać do XP?

Bez sensu ;]

A co do pytania: używaj tego na którym lepiej i szybciej Ci się pracuje.

Mam konto w MSDNAA więc zmian się nie boje :slight_smile:

Możesz używać aero basic :slight_smile: zresztą poczekaj na wypowiedz usera aero sam posiada taką wersje i taką ilość RAM.

@aju

Problem jest bardziej złożony,np: przy pierwszym otworzeniu Mój komputer wszystkie dyski wolno się pokazują, ale następnym razem nie ma już takiego problemu. Więc sam rozumiesz - mieszane uczucia co do visty. A przy zmianie aero na classic też widzę różnicę chociażby w wyswietlaniu menu kontekstowego.

Jeżeli nie zależy ci na wyglądzie to najlepiej zostan na xp, ewentualnie vista i classic wygląd.

Zależy m na: stabilności, bezpieczeństwie i przejżystości.

albo uzywaj stale readyboost - wtedy nawet na 512 ramu dziala ok

używam :slight_smile: 1GB FLASH odczyt 15MB/s czas 0,6ms

no to chyba nie masz az tak duzych problemow z wydajnoscia systemu :slight_smile:

denerwuje mnie że zanim coś się pokaże to widze to niebieskie kółko :slight_smile:

aku1983 to normalne iż tak się dzieje.

Ja mam xp i 512MB ramu i przy pierwszym wejściu w mój komputer też chwilke trzeba poczekać aż się pokaża wszystkie dyski i foldery (ok. 2s)

Po paru tygodniach testów, stwierdzam, że Vista działa bardzo ociężale i wszytkim z konfiguracją podobną do mojej zalecam powrót do XP!!!

Nie ma się co dziwić, masz za mało RAM-u. 1 GB zapewnia dopiero komfortową pracę.

To zależy co dla kogo jest komfortem…