530 login authentication failed jak temu zaradzić

Witam od kilku dni nie moge sie polaczyc z serwerem FTP przez totalcomandera za kazdym razem gdy sie łącze wyswietla mi sie komunikat 530 login authentication failed co mam zrobic prosze o pomoc

No to chyba podajesz zły login albo hasło, skoro masz taki błąd.

login i hasło jest dobre 2 dni temu działało tylko teraz sie s psuło

ja tez mam to samo, czemu tak sie dzieje? prosze o odpowiedz.

Zobacz czy możesz się normalnie logować do serwera bez TC - ftp:\… - zostaniesz poproszony o login i hasło - jak przejdzie, to usuń z TC stare połączenie FTP i załóż nowe.

juz sprobowalem i nie da rady wchodze normalnie cpanel wpisuje wszystko dobrze i nie wchodzi, 3 dni temu wszystko dzialalo a teraz nie.

Czyli za pomocą przeglądarki też nie możesz wejść na to swoje FTP? To sprawa tego serwera albo twoich danych z logowania.

tak wchodze z przegladarki i nie moge zalogowac sie, mialem wpisane juz w TC i lączylo sie bezproblemu, bo aktualizowalem strone, a dzis chcialem zmienic aktualności i nie moge wejsc w ogole:((

Czyli zalogować się na stronę FTP z przeglądarki nie możesz? Total Commander też tego nie będzie potrafił - to albo chwilowy błąd z serwerem, albo twoich danych logowania.

Po włączeniu komputera od razu przy odpalaniu pokazuje błąd - nie widzi podłączonej klawiatury i zero reakcji (klawiatura na 100% sprawna bo sprawdzialem na innym komputerze).

Nic nie działa ktoś ma jakiś pomysł ?

wyskakuje komunikat :

Keyboard error or no keyboard present .

Probowalem resetowac cmos baterie lecz nic nie dala, co moze byc przyczyną? prosze o pomoc

Jaki system? Chyba windo$hit. Nie możesz napisać do boku czy admina aby wygenerował nowe hasło?

jakie haslo?? jak to się robi?, jestem tu nowy.