6 lat forum dp.pl - gdzie napisać o nagrodę?

Witam! Gdzie mam napisać, na jaki adres macie wysłać nagrodę? :wink:

Pozdrawiam, i dziękuję za wyróżnienie :slight_smile:

Jeśli nie dostałeś od nas powiadomienia to pisz na adres 6latforum@dobreprogramy.pl :slight_smile:

Oki, e-mail napisany, dziękuje za info :slight_smile:

A czy będziecie wysyłać “mejla” z informacją jaka nagroda przypadła danej osobie?

hevet , napisałem na tego e-maila i do wyboru są takie nagrody:

firmowa koszulka vortalu dobreprogramy.pl

program Norton Internet Security 2009

program Norton 360 v3.0

dowolny kurs na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym

Według zasady “kto pierwszy ten lepszy”, a więc jak ktoś napisze wtedy, kiedy już wszystkie nagrody zostaną rozlosowane, to dostanie taką, która została w magazynie.

Łukasz14 wiem jakie nagrody są do rozdania i w jaki sposób będą przyznane.Wysłałem oczywiście “mejla” z kolejnością nagród i po prostu pytam czy dostanę informację jaką nagrodę mi przydzielono.

Do dzisiaj zawsze byłem przekonany,iż to Ja jestem jednym z najstarszych userów na forum…ale widocznie się “myliłem”… :?

Wybacz Madafaker, nie wiem jak to się stało, że nie zostałeś wymieniony na liście. Nie ma co tłumaczyć - straszne faux pas z naszej strony. Chciałbym podkreślić jedynie, że to po prostu jakieś nieszczęśliwe przeoczenie… Naturalnie już naprawiamy ten błąd. Oprócz urodzinowego upominku w ramach przeprosin otrzymasz od nas dodatkowo prezent-niespodziankę.

A kiedy mogą się pojawić wyniki ?

Już się doczekać nie mogę :slight_smile:

Aj :slight_smile: Wyniki były już 5 maja :slight_smile:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … reprogramy!

Może źle rozumiem, ale jest napisane, kto wygrał nagrodę główną…

A mi chodzi o rzeczy, typu Norton 360, chociażby koszulka :slight_smile:

EDIT:

Jeżeli były już wyniki, to gdzie jest lista zwycięzców ? :roll:

Nagrodzeni są uwidocznieni a nagrody w kolejności kto pierwszy ten lepszy, co ci trzeba wiedzieć więcej ?? Jeżeli zostałeś wyróżniony to czekaj z dreszczykiem emocji i niepewności aż listonosz zapuka do Twoich drzwi :slight_smile:

kto byl szybszy do danej nagrody :wink: przecież to nie tajemnica a Ty już podjąłeś decyzje w imieniu administracji :?

W przypadku zmian w nagrodach (w przypadku np. wyczerpania puli) będziemy się kontaktować w tej sprawie :slight_smile:

A kiedy wysyłacie te nagrody?

Od napisania artykułu minął już tydzień.

No właśnie - to samo pytanie co kolega wyżej…

Już się doczekać nie mogę…

Pozwole sobie zacytować maila, którego otrzymałem:

Piwollo , to dotyczy koszulek :wink: oprócz ich były jeszcze dwie “nagrody” wiec twój cytat nie wnosi nic nowego do tematu :stuck_out_tongue:

xulu , nie bedą sie pytać Ci co „zamówili” koszulkę :stuck_out_tongue:

Piwollo , no w tym to masz racje :wink: jako ze mam już dwie, z innych “źródeł” oczekuje na bezpieczeństwo w sieci :slight_smile: