6 mega synchronizowane,kiedy puszczą

Witam zleciłem zmianę na 6 mega internetu ,jeszcze nie było kuriera z umową .A modem się synchronizuje w zasobniku systemowym mam już 7 Mbps .Ale w teście wychodzi ze mam nadal 2 mbps (tak z ciekawości się pytam jakim cudem oni to blokują) .No i kiedy po podpisaniu umowy puszczą internet z pełną prędkością ,a jeszcze jedno mieszkam w małej miejscowości .I jeśli teraz mam synchronizację 7mbps i nic nie rozłącza to jeśli mi odblokują 6 mega to będzie git ? . A i ping mam około 40 ,bo niektórzy mówią ze to ważne.

maja jakieś 14 dni na włączenie z reguły szybciej około tygodnia przynajmniej u mnie tak było. Czy ci będzie działać normalnie zobaczysz dopiero jak będzie pełne 6. kiedyś miałem już 6 do 18.00 chodziło jak marzenie potem rwało co 15 min z wywiadu wyszło że linia pociągnie max 2mb

Wraz z nowym nowym okresem taryfikacyjnym zwiększą ci prędkość. Czyli jak masz od 15 to jutro, jak od 1 to za 2 tygodnie.

Dziękuje za odpowiedzi ,mam jeszcze pytanie .Czy na modemie Zxdsl 852 v2 będzie wszystko ok,jedni narzekają na przerywania przy 1mb a ja sobie go cenie (widocznie lepszy egzemplarz mam).Co do internetu słyszałem też opcję ze jak jest problem z 6 mbps to nie koniecznie ma być zmniejszone do 2mega .Ponoć można zmniejszyć synchronizację np: o pół mbps i będzie dobrze ,na pewno to lepsze niż 2 mega i cena tylko 5zł droższa ,ps (niech wprowadzą ofertę 1,2,3,4,5,6 itd mega ).To nie będzie kłopotu a nie jak ktoś ma przepustowość 5 mbps to zmniejszać na 2 mbps.