61 77 dla xp/2000 jest niepodpisany

(masło) #1

W całym polskim internecie pisze ze sterownik ten jest podpisany a w rzeczywistosci jest niepodpisany Czy nikt niesprawdza tego czy jak Widze ze wszyscy zRZynaja od jednego i piszą ten stek bzdur

(lazikar) #2

Zapytaj o to tych co to piszą. Skąd my mamy wiedzieć czy sprawdzają czy nie. :?

(Duch) #3

jakie to ma znaczenie czy podpisanie czy nie kolego masło :smiley:

(Neone1) #4

Nie wiem o co ci chodzi!! :smiley: i jeszcze wsadziłes to w "problemy" !!

(Duch) #5

61.77 to zapewne sterowniki do nvidia, detonator albo force ware!! a podpis którego brakuje koledze masło to WHQL!! to podpis Microsoftu do sterowników (zatwierdzający chyba) !!

(system) #6

...Racja.

Ta wersja nie posiada certyfikatu WHQL.

...Jednak to dosyć dziwne, gdyż nie tylko w polskim Internecie można czytać iż ta wersja ma certyfikat...

Polskie serwisy powinny już likwidować dopiski WHQL dla 61.77

Panie Masło BRAWO za spostrzegawczość

(masło) #7

neone to jest problem zainstaluj stera bez whql a z whql wielokrotnie mi sie zdarzało ze sterownik niepodpisany powodował problemy w grach a z podpisanym było wszystko ok wiec widzisz ze podpis cos daje no chyba ze stosujesz kompa tylko do netu no to moze byc bez whql

(system) #8

Mnie jakoś to nie stwarzało różnicy, Kolego masło.

(Neone1) #9

masło mam karte gainwarda, ktora chodziła na sterownikach z podpisem jak i nie podpisanymi przez microsoft,nie bylo zadnego problemu ani razu z zadna gierką z powodu braku WHQL. Swego czasu gralo sie i to bym powiedzial ze duzo! I tak sie sklada ze wiem co to jest podpis !Tylko dla mnie i dla wielu moich znajomych WHQL czy bez niego to jedno siano !!

(masło) #10

wiec widze neone ze jedziesz na 98 a ja na xp no i ja mam karte pixelview ktura moze przy xp potrzebuje podpisu

(Neone1) #11

Jade na XP i 98se,jak w jednym sie cos kaszani to

uciekam do drugiego :lol:

Moze byc! Nie zaprzeczam , inny sprzet,chcialem powiedziec ze w moim gronie sterownik nie podpisany czy podpisany nie mial wplywu na dzialanie karty !!

Pozdrawiam!!