61 77 dla xp/2000 jest niepodpisany

W całym polskim internecie pisze ze sterownik ten jest podpisany a w rzeczywistosci jest niepodpisany Czy nikt niesprawdza tego czy jak Widze ze wszyscy zRZynaja od jednego i piszą ten stek bzdur

Zapytaj o to tych co to piszą. Skąd my mamy wiedzieć czy sprawdzają czy nie. :?

jakie to ma znaczenie czy podpisanie czy nie kolego masło :smiley:

Nie wiem o co ci chodzi!! :smiley: i jeszcze wsadziłes to w “problemy” !!

61.77 to zapewne sterowniki do nvidia, detonator albo force ware!! a podpis którego brakuje koledze masło to WHQL!! to podpis Microsoftu do sterowników (zatwierdzający chyba) !!

…Racja.

Ta wersja nie posiada certyfikatu WHQL.

…Jednak to dosyć dziwne, gdyż nie tylko w polskim Internecie można czytać iż ta wersja ma certyfikat…

Polskie serwisy powinny już likwidować dopiski WHQL dla 61.77

Panie Masło BRAWO za spostrzegawczość

neone to jest problem zainstaluj stera bez whql a z whql wielokrotnie mi sie zdarzało ze sterownik niepodpisany powodował problemy w grach a z podpisanym było wszystko ok wiec widzisz ze podpis cos daje no chyba ze stosujesz kompa tylko do netu no to moze byc bez whql

Mnie jakoś to nie stwarzało różnicy, Kolego masło.

masło mam karte gainwarda, ktora chodziła na sterownikach z podpisem jak i nie podpisanymi przez microsoft,nie bylo zadnego problemu ani razu z zadna gierką z powodu braku WHQL. Swego czasu gralo sie i to bym powiedzial ze duzo! I tak sie sklada ze wiem co to jest podpis !Tylko dla mnie i dla wielu moich znajomych WHQL czy bez niego to jedno siano !!

wiec widze neone ze jedziesz na 98 a ja na xp no i ja mam karte pixelview ktura moze przy xp potrzebuje podpisu

Jade na XP i 98se,jak w jednym sie cos kaszani to

uciekam do drugiego :lol:

Moze byc! Nie zaprzeczam , inny sprzet,chcialem powiedziec ze w moim gronie sterownik nie podpisany czy podpisany nie mial wplywu na dzialanie karty !!

Pozdrawiam!!