[64bit] Problem z klawiaturą przy wpisywaniu wyrazów

Witam, mam problem z klawiaturą w systemie Windows 7 Home Edition (64-bit), mianowicie w każdej przeglądarce (Firefox, Chrome, Opera) podczas naciśnięcia np. klawisza “7” przeglądarka wariuje(odświeża strone bez przerwy, przeskakuje automatycznie z miejsca gdzie piszę do pola wpisywaniu adresu strony www itp). Z innymi klawiszami jest podobnie (np. z “r” czy “6” lecz nie ze wszystkimi). Przeszkadza to strasznie np. przy logowaniu czy wyszukiwaniu informacji w googlach. Wie ktoś może jak to rozwiązać? W notatniku czy w AQQ wszystko jest ok. Od dzisiaj mam system 64bitowy i nie mam pomysłu dlaczego tak się dzieje.

Pozdrawiam

PS Właśnie zauważyłem, że po wcześniejszym wpisaniu tych znaków przeglądarka sama przechodzi do pola adresu strony a następnie zaczyna ją odświeżać…

PS2 Po ponownym uruchomieniu systemu nawet pasek zadań zaczął mrygać bardzo szybko i w tym czasie żadna ikonka nie działała. Dopiero po około minucie wszystko się uspokoiło, a po uruchomieniu przeglądarki jest tak jak wcześniej opisane …

Miałem podobny problem. Po prostu klawiatura mi się nie polubiła z systemem :frowning:

Weź od innego kompa z domu klawiaturę i zobacz czy będzie ten sam problem.

problem jest że to laptop… :confused:

Czy był może zalany?

Przyjrzyj się wszystkim klawiszom i zobacz czy jakiś się “dziwnie” wciska.

Kupiłem go dzisiaj w sklepie, więc nie może być zalany

Jeżeli kupiłeś go w sklepie to czemu nie pójdziesz tam i niech oni się tym zajmą, a ty nie będziesz musiał kombinować tylko będziesz miał spokojną głowę.

Takie głupie skakanie klawiszy po ekranie może być spowodowane tym że:

  1. Klawiatura się nie lubi z systemem

-Odpada, bo to laptop

  1. Wirusy

-Odpada, bo nowy laptop, chyba że masz talent by złapać wirusa w przeciągu paru godzin. (ja od niepamiętnych czasów nie miałem wirusa)

  1. Uszkodzona klawiatura

-Najbardziej prawdopodobne, zanieś do sklepu gdzie kupiłeś i zobacz co ci poradzą.

To są pomysły które przychodzą mi na myśl na dzień dzisiejszy, może jeszcze komuś innemu coś wpadnie do głowy.

Witam.

A nie masz klawiatury USB? Możesz wtedy sprawdzić, jak ona by działała na laptopie.

Pozdrawiam.

Opcja z pójściem do sklepu jest chyba najlepsza. Jeżeli występuje problem tylko w przeglądarkach to może nie ściągnąłeś jakiś sterowników ?

A tak na marginesie to faktycznie udał Ci się zakup na same święta xD

Wtedy by działała również klawiatura w laptopie, czyli by były dwie w tym ta która powoduje problemy.

Jak by chciał tak sprawdzić jak mówisz to by musiał wyjąć klawiaturę z laptopa a jak to nowy laptop to szkoda zachodu.

Ogólnie pierwsza rzecz którą się robi po kupnie laptopa to reinstall bo oryginalny system z tonami śmieci się do niczego nie nadaje, ale mimo to sterowniki powinny być zainstalowane (chodź nigdy nie słyszałem o sterach do klawiatury)