64x a gra Sniper Ghost Warrior

Witam serdecznie

Nie jestem pewien czy dobrze wybrałem dział. Przeszukałem wiele stron w poszukiwaniu pomocy. I chyba dobreprogramy.pl to najlepszy wybor, do rzeczy…

Zainstalowałem grę Sniper Ghost Warrior, wszystko poszło sprawnie tylko że nie mam obrazu tylko sam dzwięk. Czy jest szansa na poprawę bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

sensation22 , oryginalna gra?

A co ma piernik do wiatraka?

Jaka karta graficzna,zainstaluj patcha.

Jej… jak mi się to podoba… kiedyś było domniemanie niewinności, a teraz zawsze czy gra oryginalna…:confused:

Podaj rodzaj karty graficznej i wersje zainstalowanych sterowników… system jaki masz zainstalowany tez by pomógł

Oczywście ze oryginalna

Nie wiem czy to to :slight_smile:

Windows 7

Intel HD graphics (Core i3)

1275 MB

Czyli chyba masz laptopa z układem graficznym, który nie udźwignie tej gry.

Właśnie w tym wypadku pytanie o oryginalność było trafione gdyż cracki też potrafią takie rzeczy porobić ;p

Ja bym spróbował przeinstalować sterowniki do karty graficznej, ale nie masz dużych szans jeśli to lap.

Wpisz nazwę gry i kliknij “can you run it” o ile dobrze pamiętam ta stronka sprawdzała również sterowniki :smiley:

Jeżeli to zintegrowana karta to może być problem. Przeinstaluj sterowniki, a jeśli to nie pomoże spróbuj się pobawić programem “3D analyzer” - w pewnym stopniu “oszukuje komputer” i zrzuca niektóre operacje z karty na procesor (ten je emuluje) komfort może być różny. Wiem, że nie chciał mi się na laptopie z układem Intel GMA uruchomić “Władca pierścienie: Powrót Króla” - jedna opcja sprawiła, że gra się odpaliła i płynnie działała… czasami jednak gry się uruchamiały i naprawdę mocno się cięły…

Fantastyczna stronka :slight_smile: szkoda tylko ze dowiedzialem sie że moja karta video jest aż tak

beznadziejna. Nie pójdzie na niej chyba nic :frowning:

Jak sprawdzić czy karta jest zintegrowana z płyta głowną czy nie i najważniejsze czy mogę ją wymienić o ile nie. Dziwne zdanie :smiley:

Proszę o pomoc i Dziękuję za pomoc w rozmiązaniu mojej poprzedniej łamigłówki :slight_smile:

Masz laptopa, więc karta jest zintegrowana z płytą na 99,9% i na 99,9% nie da się jej wymienić.

Ja tez mam laptopa i jak sprawdzilem na CAN YOU RUN IT? to pisalo ze moj komputer jest szybki i duzo lepszy niz minimalne wymaganie do S:GW a tnie w grze nie miłosiernie nawet na najmniejszych :confused: jesli da sie cos z tym zrobic to prosze o info

CPU

Minimum: Intel Pentium 4 3.2 GHz, Intel Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+

You Have: AMD Turion II Dual-Core Mobile M520

PASS

CPU Speed

Minimum: Intel Pentium 4 3.2 GHz, Intel Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+

You Have: 2.29 GHz

RAM

Minimum: 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (VISTA/7)

You Have: 3.7 GB

PASS

OS

Minimum: Windows XP/VISTA/7

You Have: Microsoft Windows 7 Home Premium Edition (build 7600), 64-bit

PASS

Video Card

Minimum: 256 MB graphics card, DirectX 10.0 or 9.0c compatible, Shader Model 3.0 (NVIDIA GeForce (6800/7600-7950/8600-8800/9600- 9800/GTX 260-280) or ATI Radeon (X1650-1950/ HD 2400-2900/3650-3870/4650-4870)

You Have: ATI display adapter (0x9712)

PASS

Features: Minimum attributes of your Video Card

Required You Have

Video RAM 256 MB 1.9 GB

Hardware T&L Yes Yes

Pixel Shader version 3.0 4.0

Vertex Shader version 3.0 4.0

Sound Card

Minimum: Yes

You Have: IDT High Definition Audio CODEC

PASS

Free Disk Space

Minimum: 6.5 GB of free hard drive space

You Have: 111.5 GB

PASS

Masz za słabe taktowanie proca proponowałbym zainstalować program do odblokowania drugiego rdzenia na procach amd (nie koniecznie musi podziałać) bądź oc.

Chłopie, nie pisz nic, jak masz zamiar pisać takie bzdury.

Co do problemu. To, że karta obsługuje jakieś technologie i ma dużo pamięci, wcale nie znaczy, że jest wydajna. Ściągnij sobie GPU-Z i pokaż screena, to ocenimy, czy jednak jest wydajna, bo cięcie się też może być przyczyną software’ową, aczkolwiek to wątpliwe, bo do grania trzeba kupować laptopy z najwyższej półki (wmontowanie wydajnej grafiki jest nadal bardzo kosztowne).