64x a gra Sniper Ghost Warrior

(Sensation22) #1

Witam serdecznie

Nie jestem pewien czy dobrze wybrałem dział. Przeszukałem wiele stron w poszukiwaniu pomocy. I chyba dobreprogramy.pl to najlepszy wybor, do rzeczy...

Zainstalowałem grę Sniper Ghost Warrior, wszystko poszło sprawnie tylko że nie mam obrazu tylko sam dzwięk. Czy jest szansa na poprawę bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

(stream) #2

sensation22 , oryginalna gra?

(Wiktor 1996 96) #3

A co ma piernik do wiatraka?

Jaka karta graficzna,zainstaluj patcha.

(LonngerM) #4

Jej... jak mi się to podoba... kiedyś było domniemanie niewinności, a teraz zawsze czy gra oryginalna...:confused:

Podaj rodzaj karty graficznej i wersje zainstalowanych sterowników... system jaki masz zainstalowany tez by pomógł

(Sensation22) #5

Oczywście ze oryginalna

Nie wiem czy to to :slight_smile:

Windows 7

Intel HD graphics (Core i3)

1275 MB

(Xparanienormalnyx) #6

Czyli chyba masz laptopa z układem graficznym, który nie udźwignie tej gry.

(Drobok) #7

Właśnie w tym wypadku pytanie o oryginalność było trafione gdyż cracki też potrafią takie rzeczy porobić ;p

Ja bym spróbował przeinstalować sterowniki do karty graficznej, ale nie masz dużych szans jeśli to lap.

Wpisz nazwę gry i kliknij "can you run it" o ile dobrze pamiętam ta stronka sprawdzała również sterowniki :smiley:

(LonngerM) #8

Jeżeli to zintegrowana karta to może być problem. Przeinstaluj sterowniki, a jeśli to nie pomoże spróbuj się pobawić programem "3D analyzer" - w pewnym stopniu "oszukuje komputer" i zrzuca niektóre operacje z karty na procesor (ten je emuluje) komfort może być różny. Wiem, że nie chciał mi się na laptopie z układem Intel GMA uruchomić "Władca pierścienie: Powrót Króla" - jedna opcja sprawiła, że gra się odpaliła i płynnie działała.... czasami jednak gry się uruchamiały i naprawdę mocno się cięły...

(Sensation22) #9

Fantastyczna stronka :slight_smile: szkoda tylko ze dowiedzialem sie że moja karta video jest aż tak

beznadziejna. Nie pójdzie na niej chyba nic :frowning:

Jak sprawdzić czy karta jest zintegrowana z płyta głowną czy nie i najważniejsze czy mogę ją wymienić o ile nie. Dziwne zdanie :smiley:

Proszę o pomoc i Dziękuję za pomoc w rozmiązaniu mojej poprzedniej łamigłówki :slight_smile:

(Xparanienormalnyx) #10

Masz laptopa, więc karta jest zintegrowana z płytą na 99,9% i na 99,9% nie da się jej wymienić.

(Czwiktor) #11

Ja tez mam laptopa i jak sprawdzilem na CAN YOU RUN IT? to pisalo ze moj komputer jest szybki i duzo lepszy niz minimalne wymaganie do S:GW a tnie w grze nie miłosiernie nawet na najmniejszych :confused: jesli da sie cos z tym zrobic to prosze o info

CPU

Minimum: Intel Pentium 4 3.2 GHz, Intel Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+

You Have: AMD Turion II Dual-Core Mobile M520

PASS

CPU Speed

Minimum: Intel Pentium 4 3.2 GHz, Intel Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+

You Have: 2.29 GHz

RAM

Minimum: 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (VISTA/7)

You Have: 3.7 GB

PASS

OS

Minimum: Windows XP/VISTA/7

You Have: Microsoft Windows 7 Home Premium Edition (build 7600), 64-bit

PASS

Video Card

Minimum: 256 MB graphics card, DirectX 10.0 or 9.0c compatible, Shader Model 3.0 (NVIDIA GeForce (6800/7600-7950/8600-8800/9600- 9800/GTX 260-280) or ATI Radeon (X1650-1950/ HD 2400-2900/3650-3870/4650-4870)

You Have: ATI display adapter (0x9712)

PASS

Features: Minimum attributes of your Video Card

Required You Have

Video RAM 256 MB 1.9 GB

Hardware T&L Yes Yes

Pixel Shader version 3.0 4.0

Vertex Shader version 3.0 4.0

Sound Card

Minimum: Yes

You Have: IDT High Definition Audio CODEC

PASS

Free Disk Space

Minimum: 6.5 GB of free hard drive space

You Have: 111.5 GB

PASS

(Drobok) #12

Masz za słabe taktowanie proca proponowałbym zainstalować program do odblokowania drugiego rdzenia na procach amd (nie koniecznie musi podziałać) bądź oc.

(Xparanienormalnyx) #13

Chłopie, nie pisz nic, jak masz zamiar pisać takie bzdury.

Co do problemu. To, że karta obsługuje jakieś technologie i ma dużo pamięci, wcale nie znaczy, że jest wydajna. Ściągnij sobie GPU-Z i pokaż screena, to ocenimy, czy jednak jest wydajna, bo cięcie się też może być przyczyną software'ową, aczkolwiek to wątpliwe, bo do grania trzeba kupować laptopy z najwyższej półki (wmontowanie wydajnej grafiki jest nadal bardzo kosztowne).